Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chrbtica

dalika

hm babenky tak jedine cvicenie :-(( dozivotne ... treba mat podla mna v pohybe svaly a spevnovat si ich to je zaklad.. Nebojte zvladneme to

leerka

dalika nemam ju uz taku vyraznu ako na zaciatku asi preto, ze mi to zistili na prvom stupni zakladnej skoly a odvtedy az do 18tky som chodila stale na cvicenia, kontroly...

chrbticka

no nepotrebujem chrbticu ako modelka, to je fakt, ale rada by som sa zbavila sucasnych problemov a predisla tak problemom aj v buducnosti. No snad sa nejake riesenie najde. dakujem

dalika

plavam ako sa mi da, no kedysi ked som bola mladsia aj 4 x do tyzdna teraz tak 1 x az 2 x do tyzdna chodim...No myslim si ze to ti povie odbornik ako sa ti da upravit tvoj stav ja si myslim ze skor ustalit sa da uz si vo veku kde velke zazraky necakaj :-)) ale ide o to nech nemas problemy v buducnosti no nie,???

chrbticka

a ako casto plavas dalika? prsia s plavanim pod vodou zvladnem, no na kraula si zatial netrufam :) no skusim to plavanie, dufam, ze zaberie. a kedy mozem vidiet prve vysledky? :) nech ma ma co motivovat :)

dalika

chrbticka plavam prsia pod vodou ale aj kraula ako kedy - uvidis ze sa zlepsi tvoj stav po plavani a si udrzis peknu postavu tym :-))

chrbticka

jazda na koni? no to je zaujimave, to by sa mi pacilo :) no len asi dokym by ma zo seba nezhodil :)) dalika a aky styl plavas? prsia alebo na chrbate? aj ja sa chystam skusit plavanie, rada by som aspon dva krat do tyzdna.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chrbtica - Fórum - ZDRAVIE.sk