Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKUTNE - busenie

Príspevok v téme: AKUTNE - busenie
jana kováčová

Dobrý deň. Potrebujem súrne radu, lebo neviem ako ďalej. Story je dlhá, ale ide o to, že mi poslali dvoch, pomerne vzácnych hosťov a ja sa teraz o nich musím starať. Som z KE, tak im to tu všetko musím poukazovať, sem-tam robiť sprievodkyňu, keďže hovoria čisto anglicky, večer sa chcú zabávať, lebo chú vidieť a porovnať iné mentality. Všetko je to na mne, nik iný mi s tým nepomáha. Ja mám za nich veľkú zodpovednosť, neskoro chodíme spávať, veľmi neskoro, skoro vstávame a ja už som teraz zničená a to tu budú minimálne ešte týždeň. Vždy večer cítim neuveriteľné búšenie srdca, práve preto ani nemôžem zaspať a na druhý deň je to o to horšie. K stresom nevyspatosť - hrôza. Óbčas mám pocit, že už to nezvládnem, telo ma bolí, ale hlavne to búšenie. Nonstop srdce bijde strašným tempom, občas mám pocit, že už to nezvládne, ja sa nenadýchnem a skolabujem. Ale je to musím dotiahnuť ešte ten týždeň, veď nič iné mi neostáva. Návštevníci fóra, od srdca vás prosím, poraďte mi ako ďalej, čo mi ZARUČENE pomôže, aby sa to srdce ukludnilo, aj celé telo a ja som bola v pohode? Ďakujem za Vaše odpovede. Jana

kolotoč

Chcela by som poprosiť o radu.Ja som na diazepame závislá z dôvodu epilepsie/dávam si ho po záchvate a niekedy aj preventívne/,čo som si vedomá,že nerobím dobre.Popritom som na dne zo stresu,ktorý mám doma.Ako z toho von?

sonoio

ahoj Janka,zrejme svoju ulohu beries prilis vazne,asi ta to stresuje,a z toho mas uzkost,a to busenie srdiecka.vobec nemusis mat vysoky tlak.ja mam uzkostnu poruchu,srdiecko mi bije ako vyplaseny motylik,a tlak mam nizky ze az..s tym diazepanom by som tiez neprehanala,ani ho nebrala do uvahy,na kazdeho moze ucinkovat inak..niekoho ukludni,niekoho otapi,niekoho uspi..skus vydrzat,asi je to len prechodne,pokym mas hosti..a potom to prejde,kup si sumive magnezium,nejake ukludnujuce caje,ale samozrejme,ak je to az take,ze ti to brani fungovat,mozno zabehni na chvilku k lekarovi,nech ti teda na tento tyzden nieco predpise,xanax,a pod..ale skutocne len prechodne.))ale mozno bude stacit aj nejaky persen z lekarne..ak to nikdy nemavas..

ayurvedsky maser

Pre Janu Kovacovu... vase popisovane problemy s budenim srdca netreba podcenovat. Pravdepodobne sa jedna o dlhsie trvajuci problem s cievnym systemom a terajsia zvysena zataz sa na vasom stave odzrkadlila s tym, ze ste to viac zacali pocitovat. Bolo by dobre skontrolovat cievy a popripade i cely organizmus. Uvedene problemy mozu mat okrem ciev pricinu i v zatazi organizmu sposobenu roznymi virusmi, bakteriami, ci parazitmi, ktore v nas ziju.
Pokial mate zaujem, mozete ma kontaktovat mailom, ci telefonicky. Pomocou doagnostickeho pristroja z NASA vam dokazem zistit s cim mate problem a navrhnut i ucinny sposob liecby pomocou alternativnej mediciny bez pouzitia chemie. V znacnej miere sa venujem parazitologii. S pozdravom liecitel Milan Pravda, Liptovsky Mikulas.

deadline

ja osobne by som ten diazepam nebral. skor by som vyskusal dat si 2-3x za den nejaky ten cajik s ukludnujucimi ucinkami (s rumancekom napr) + ten Sedatif pc (je volnopredajny a od skutocnych -sedativ- ma fakt daleko takze bez obav- nejakeho otupenia sa clovek bat nemusi:)). pred spanim si dat horky kupel, nemysliet vobec na nic (skusit si vsugerovat aspon do nasledujuceho rana ku vsetkemu uplnu lahostajnost:)), pustit na chvilu nejaku fajn pomalu muzicku.. a tiez by sa dali pouzit volnopredajne tabletky napr benosen, urcene "pre kludny spanok":).
pocas dna este odporucam dodrziavat dobry pitny rezim a vyhybat sa kofeinu

cajik

Som rada ze si posluchla moje rady :) (aj ked mam pocit,ze by som ti mala vykat,lebo si zrejme starsia).Aspon vidim,ze ma zmysel,obcas prispievat na forum :). Suhlasim s Housom,zdravemu cloveku nebusi srdce pri nadmernom strese. Myslim si,ze ak nie na pohotovost,tak urcite by stalo za to popytat sa v lekarni na nejake volne dostupne lieky,aspon ako docasne riesenie,kym ta nevysetri lekar.

house

Skuste dostat v lekarni SEDATIF PC mozno
Vam to este zaberie v takych stavoch ako opisujete, pre mna su to uz len cukriky ... Za pokus to stoji.Vezmite si aspon 4 pred spanim.

jana kováčová

A v čom teda nie som zdravá? Podľa mňa je to celkom prirodzené, že pri tom čo práve zažívam a nespím sa to takto prejavilo. Či nie? By ma zaujímalo teda, či neexistuje niečo prírodnejšie na upokojenie tela, nervov?

house

Zaroven si Vas dovolujem upozornit, ze diazepam nie je liek na dlhodobe uzivanie je strasne navykovy pozor uzivat len v nutnych pripadoch a prestat.Zopar davok, kym nepominu problemy a potom sa nechat vysetrit u svojho lekara, lebo zdrava celkom nie ste...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKUTNE - busenie - Fórum - ZDRAVIE.sk