bolesti pocas tehotenstva

denisa

Ahojte baby, s manželom sa pokúšame po 1-krát otehotnieť. Menštruáciu som mala naposledy 5. až 10. 12. Počas ovulácie (18.12.) sme si urobili pekný večer a vyskúšali sme to. Od 3 dňa mám bolesti v podbrušku, ktoré sa podobajú predmenštruačným. Niekedy ma tam tak veľmi pichne, akoby ma niekto pichol ihlou. Mám biely výtok, veľmi, musím nosiť vložky. Keďže by to malo byť naše prvé vytúžené dieťatko sme netrpezlivý. Urobila som si TT v 3. deň – bol negatívny. V 5. deň – bol negatívny. Taktiež v 10. deň – bol tiež negatívny :-((. Chcela som ísť ku gynekológovi, ale ten má dlhú dovolenku. Menštruáciu by som mala dostať o týždeň. Som alebo nie som tehotná? Čo si myslíte vy?

majuška

Ahojte , mam tiez bolesti a uz som chcela zajtra zajst ku gynekologovi so strachom. Ale ako vidim take bolesti v tehotwenstve ma asi kazda z nas,tak som rada ze pisete a ja sa dozviem nieco nove a nemusim mat z toho strach. majte sa MAJA

machulka006

kikina: ak si mala nechránený sex, tak to môže byť...ale mohlo ísť aj o ovulačné bolesti....treba spraviť test.... :o)) veľa šťastia

kikina

neviem ci som tehotna ale posledne dni mam bolest na pravej strane v podbrusku, bolia ma dost casto krize a dnes rano ma naplo na vracanie. moze to byt sposobene tehotenstvom? poslednu ms som mala 12.12?

danny

ahoj ja som to mala tiez a bola som ok dcerka ma 8 mes aje zdrav a mam kamratky ktore to citili tiez proste maternica sa pripravuje na nieco velke neboj

babula1

nebojte sa ja mam za sebou dve tehotenstva a mala som take iste pocity ako vy, je to uplne normalne, pretoze sa vam maternica chysta na nieco comu sa hovori najkrajsie obdobie v zivote takze vam drzim palce nech vam vsetko dobre dopadne

syma

mravček, teb výtok by mal byť v poriadku, pokiaš ťa nič "nesvrbí", a na tie bolesti sa určite spýtaj
držím pästičky

mravcek

ja som v 5.tyzdni a mam takisto bolesti v podbrusku ako pred kramami a pridal sa aj biely vytok.neviem,ci sa mam obavat,kym pojdem k lekarovi.

syma

pokiaľ si bola u lekára a nemáš problémy, môžu byť slabé bolesti v podbrušku až do 12tt, teda aspoň u mňa to tak bolo