Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

martina.kovac

Ahojte kočky, našla som krásny článok o 90 dnovej diéte aj s jedalnickom: -odkaz odstránený- avšak moja otázka znie - aký je rozdiel medzi 90 dnovou a 90 dnovou rozlisovacou? ďakujem za objasnenie :-)

nooora

Ahojte rada by som sa pridala ku konverzacii :) inspirovali ste ma zacat s 90dnovou dietou a dnes som na 13tom dni , napriek niektorym mensim prehreskom pocas sviatkou som zhodila 2.5 kila co je podla mna pecka a posnazim sa drzat to este poctivejsie... tak dalej piste ako sa dari vam dobre sa to cita ;)

natalia5556

Dobrý deň, tak mne sa podarilo vďaka tejto diéte dať dolu 17 kg za tri mesiace, všetky informácie som si naštudovala s tadeto - diety.naschudnutie.sk
Prajem Vám aby ste aj vy schudli :)

Viv

Ahoj :)od dneska som sa na tuto dietu dala aj ja ale hned prvy den som zhresila tak sa chcem opytat ci mam zacat odznova bielkovinovym dnom alebo ist dalej? A este otazocka, rano mozem jest rozne ovocie? nemusim jest len to co je napisane v knihe ci? Dakujem :)

chochol

ahojte ja som tuto dietu držala 3mesiace a schudla som 30kg skoro ale musela som aj športovať ale da sa schudnuť pekne

ivika7777

Ahojte dievčatá, mohli by ste dať príspevky tie ktorým sa podarilo vydržať tých 90 dní a koľko schudli. Viem že v januári tu boli príspevky ... napr. janula10 ... a potom sa neozvali.Pomohlo by to nám ktoré to držíme teraz. Ja mám dnes 30 deň a darí sa celkom dobre.Ďakujem Iva

postar

Neviem, ako u vás, ale u mňa je 90 dňová diéta jedna z mála diét, ktorá sa osvedčila. Vlastne keď ju človek drží dlhšie asi sa nedá nia nzavať 90 dňovou. Ak sa rozhodujete, či do tejto diéty ísť alebo nie, tu si môžete prečítať o diéte viac www.dietyahubnuti.cz Držím palce v chudnutí!

Anna1981

skusal niekto tie diety na -odkaz odstránený- ? ta dukanova a 90 dnova su tam, ale nemam porovnanie... ktora z nich je lepsia, resp. skusal niekto tu dukanovu?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk