Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

sisa86

P.RIA ano dva kusky ovocia,aj banany mozes dva kusky,to uz je na tebe,aspon zo zaciatku,potom si mozes ubrat a to aj pri dalsich jedlach,je na tebe kolko zjes,cim menej tym viac schudnes,ale schudnes aj ked budes jedavat plne taniere...vodu a caj mozes neobmedzene,ale nesladeny a tiez kavu,ale bez mlieka a cukru...ovocne stavy a dzusy len cez vitaminy,lebo tie sa rataju ako porcia jedla...mozes pit aj mineralky kazdy deń,ale nesladene,aj tak najlepsia je ta voda min.2l/den

P.RIA

ďakujem..inak na raňajky sú povolené dva kusy ovocia ale pokiaľ je to banán tak môžem zjesť len jeden ? ... Inak pijem len čistu vodu ale možem piť aj nesladený čaj ? .. pretože v niektorých dietach sa čaj ráta namiesto jedla ..

P.RIA

ďakujem..inak na raňajky sú povolené dva kusy ovocia ale pokiaľ je to banán tak môžem zjesť len jeden ? ... Inak pijem len čistu vodu ale možem piť aj nesladený čaj ? .. pretože v niektorých dietach sa čaj ráta namiesto jedla ..

sisa86

P.RIA nevadi ked si rano nejedla,ale snaz sa aspon jeden kus ovocia,pretoze doobeda stale prebieha cistiaci cyklus...jasne ze jedavaj aj sladke,ja som ho niekedy zjedla az moc a chudla som,aj sladke pecivo som si zvykla kupovat namiesto kolacov...po skonceni by si mala ist na udrziavacku,resp.dalsich 90dni po 90DD a vtedy sa ti ma zmenit metabolizmus a samozrejme treba si davat pozor,ako po kazdej diete,nie potom jest vsetko co vidim...

P.RIA

a ešte by som sa chcela opýtať na jendom fóre som čítala že po tejto dieta sa následne priberie ešte viac čiže JOJO efekt a že sa pri nej spomalí metobolizmus a potom sa priberá zo všetkého viac .. Inde som však počula že táto dieta jojo efekt nemá tak kde je pravda ?

P.RIA

Sisa86 ďakujem .. ja som dnes už pri ovocnom dni a akurat si zapekám ovocie kdže všetko vyváram podľa knihy .. ale raňajky som dnes nemala lebo som nestíhala a tak som si na desiatu dala banán a jablko ... vadí to ? .. a ješ aj tu zmrzlinu alebo ten zákusok .. lebo ja osm si včera dala trošku zmrzliny na večeru ale mala som nenormálne výčitky :-)

duky

Mne osobne velmi pomohla Dukanova dieta,v ktorej sa clovek nemusi na mnozstve jedla obmedzovat,len dodrziavat par zasad...A kto sa chce naucit zdravo stravovat,tiez mozem len odporucat.A konecne som objavila aj slovensku stranku,kde sa o nej pise a kde je Kniha navstev-diskusne forum... www.dukanovadieta.com

sisa86

P.RIA u kazdeho je to individualne,ale prve tyzdne pojde z teba najma voda,takze aj kilecka a neskor aj tuk a to moze ist pomalsie...ja som najviac schudla druhy mesiac vtedy to islo rychlostou blesku,naraz mi padlo 5kg...to mlieko by som nerobila,radsej pi vela vody,ktora ta zasyti,lebo telo nerozozna ci je hladne alebo smadne...ked budes mat otazky pytaj sa,ja som uz na udrziavcke od pondelka.

sisa86

alore nevyhadzuj ho,je velmi prospesny,uvidis ako sa budes po nom dobre citit,lahsia a telo sa lepsie precisti a zaludok oddychne,zvyknes si nan a budes brat ako iny den...ja som napr.nemala ani raz vodny den,lebo by som to nevydrzala,vzdy mi vysiel ked som bola v praci a to by som sa nevedela sustredit...uvar si zeleninovu polievku,ktora ta dostatocne zasyti.

pomoc :(

ahojte,

minuly rok som drzala 90-dnovu dietu, ja som sa podla nej stravovala nie 3 mesiace ale 9 mesiacom, a teraz som cca za 4 mesiace pribrala vsetko to co som uz schudla, ale aj 4 kg do plusu, pri tom pravidelne 4-5 cvicim do tyzdna, snazim sa stravovat zdravo, a ja ked sa kuknem do zrkdla sa uz normalne rozplacem :( pomoc :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk