Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

forever_single

Ahojte baby ;) Rozhodla som sa , že aj ja si zopakujem 90 dňovku lebo je to vážne asi jediná vec, čo mi doposiaľ zabrala. Raz som s nou schudla cca nejakých 12 kg a teraz by som snova potrebovala nejakých 8 maximálne 10 kíl dať dolu aby som bola spokojná - ach my ženy nikdy nie sme spokojne so sebou nie ? :D ... ale tak vtedy som sa aj výborne cítila po fyzickej stránke tak dúfam,, že aj teraz sa dostavia želané výsledky. Ktorá sa ku men pridá ? aby smne sa mohli vzájomne podporovať a poradiť si alebo sa jedná druhej pochváliť :) takto to pojde ľahšie :) ....

anavi2

racica1
jej zavidim ti...ja som s 90 schudla na 58 tak asi vyse pred rokom a zasse mam tak 61-2 kedy ako a chcela by som mat 55-6 ale nemam asi pevnu volu no vidim ako sa konci pomaly leto tak sa tu opat zacinaju baby zbiehavat :)
takze s kym mozem zacat resp. sa napojit a musite ma kontrolovat :) inak kolko asi si tak cvicila za ten mesiac ze si tak pekne schudla? mne uz sa tazsie chudne...som sla vtedy z 68 a mam pocit ze uz teraz nedam dole nic...

ajka1988

Ahojte mam 22 rokov som z Martina a chcela by som začať tuto 90 diétu napr. od soboty. Nepridá sa niekto? hladam nejakú spolubojovníčku. Len nie nejakú 50 kg-ovú. Najlepšie nejakú mne blízku čo sa tíka váhy. Ja mam 80 kg. Dvom sa to lepšie zvlada ako jednej.

racica1

ahojte pierina a snaziva, ja mam tiez dnes skroby ako vy, tak si mozme spolu vymienat skusenosti. ja drzim dietu sama, takze urcite mi nejaka podpora padne vhod a vam asi tiez :o) ja som dnes na 31 dni a isla som zo 62 na 57, takze sa vytesujeeeem :o) ozvite sa

snaziva

Ahoj Pierina. Ja som dnes na piatom dni, cize tiez bielkoviny, tak ak chces, mozme sem-tam zhodnotit priebeh...Isla som z vahy 84kg (172 cm). Dnes 82.3kg :)drzim ti palce a aj sebe, nech to vydrzime.

pierina

Ahojte baby. Dnes začínam s diétou. Nepridá sa niekto. Už som ju držala pred troma rokmi a schudla som 15 kg. No kilá sa mi vrátili a pribudli aj nejaké naviac, ale len vďaka môjmu obžerstvu.

racica1

kozi, drzat mozes 90 dni, tak ako je to aj v knihe, potom je potrebne prestat, lebo je to pre organizmus zataz - ako kazda ina dieta. 9 kg to je super vysledok za dva mesiace, gratulujem, mozem sa spytat, z akej vahy si zacinala?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk