Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

racica1

ahoj afrodita, ja mam dnes 29 den, - vodny, takze sa ti pokusim odpovedat na tvoje otazky z toho, co zatial viem. co sa tyka casov jedenia, vobec nejem uplne pravidelne, ranajky mam doobeda najneskor do 10tej, obed ako vyda, vacsinou medzi 12-14 a veceru medzi 17-20, ako som hladna. alkohol som nevynechala, ale neprehanam to - najmenej kalorii ma biele vino, potom cervene a potom pivo. tvrdy alkohol a likery su velmi kaloricke, takze to som vynechala. zatial mam dole 4 kg, uvidim, ako to bude po dnesnom vodnom dni. daj vediet, ako sa ti dari,

ogy

Veronika 50
Zaskocil ma tvoj prispevok. Toto je forum poradit si s dietami a pomoct jedna druhej. Nie osocovat a nadavat niekomu, koho ani nepoznas! Nemas ziadne pravo niekoho posudzovat, toboz nadavat! Druhykrat dychaj zhlboka, alebo si daj studenu sprchu.
Veronika, toto bolo naozaj dost nepristojne z tvojej strany.
A aj ked sa tu rozpravame o 90dnovej diete, ked sa trochu zamyslis, toto je velmi zdrava strava, ktora nezatazuje zaludok, a dostavas vsetky potrebne ziviny a vitaminy.
To, ze je zena tehotna, neznamena ze musi pribrat 20-30kg!je velmi dobre, ked zena sa zdravuje zdravo pocas tehotenstva, aj hlavne kvoli dietatu.

veronika50

Kika234...Ty si ale poriadne
SPROSTÁ SLIEPKA o čo Ti vlastne ide....?...iba o seba...?...tak potom načo Ti je dieťa,keď chceš počas tehotenstva držať diétu...aká je to zodpovednosť u Teba ...chúďa dieťa...mať takú sprostú mater...to nie je žiadna výhra...!!!

Mala by si navštíviť psychiatra...!!!

Vrele doporučujem !!!

:-)

1. myslíš, že má táto diéta význam, z dlhodobého hľadiska?
2. jesť treba pravidelne, ale nie tak presne, pretože v živote je to občas aj nereálne stravovať sa presne na hodinu, či minútu...a navyše aby tvoj metabolizmus fungoval správne, netreba ho rozmaznávať...práve stereotyp mu môže uškodiť a potom sa každá zmena prejaví...
3. alkohol sú nebezpečné kalórie, ale ako sa vraví, všetko s mierou...a pokiaľ si ho nedopraješ pravidelne, organizmus sa s výnimkou vie vyrovnať, pokiaľ daľšie dni budú opäť "triezve"

Afrodita

Ahojte baby, ja som pred 2 týždňami začala túto diétu a mám pár otázok. Počula som, že ak chcem schudnúť viac ako 10 kg, tak musím diétu dodržiavať na vlas presne a striktne. Za tých 12 dní som ju asi 6 krát porušila, tak by som chcela vedieť, či to veľmi vadí. A ešte by ma zaujímalo ako je to s alkoholom, lebo som čítala, že sa nesmie piť vôbec. Teraz je leto a akcie, tak by som rada vedela, či sa veľmi spomalí diéta, ak raz za čas niekde vybehnem s partiou a sa tak trošku opijem :o). A ešte jedna drobnosť, každý deň musím raňajkovať, obedovať a večerať v tú istú hodinu presne? Pretože nie každý deň je to u mňa reálne. Niekedy mi to vyjde na 9-13-17, niekedy na 10-14-18 a inokedy zase na 11-14:30-18:30 a pod. Ďakujem za odpovede.

racica1

ahojte, vcera som zacala 90 dnovu rozlisovaciu dietu a chcem sa spytat, ci sa niekto neprida, resp. ci sa mozem pridat ku niekomu. potrebujem podporu :o)

pavlusa1602

Tak pri tehotenstve určite nie!!!!
Pri tehotenstve je treba prijímať plnohodnotnú stravu, ktorú musíš prijať pre zdravie a správny vývin svojho dieťata. Chudnúť budeš až po pôrode.Napríklad kojením sa strácajú kilá veľmi ľahko.

kozi

ahojte ja mam pred sebou 2.vodny den a doteraz som schudla 9kg aj ked sa to kolise...ale musim sa priznat kazdy den spravim daky prehresok:(ale ako tu citam tak som sa rozhodla ze s tym prestanem a uz ziadny prehresok nebude aj ked to bude tazke ale musim s tym prestat predsa na leto chcem byt pekna a chcela by som dokonca augusta mat tak 55-50kg moj vytuzeny ciel:)a chcem sa este spytat ci to mozem drzat aj viac ako 30 dni.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk