Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

tatikaka

Ahoj natula...
chcem ti len napisat ze ked sa stravujes podla knihy..a ta je pisana pre ludi od 50 do 200 kg....tak potom sa necuduj ze si nafuknuta ako balon..ked pri \\\"diete\\\" zjes ako by mala jest 145 kg zena... Začni si jedlo vázit optimalne k svojej váhe...inak sa nepohneš z miesta...a ešte k tomu aj priberieš...

hroch

Kazdy co papa rozumne (cize nenatankuje viac ako spali) ma normalnu vahu, taku ako mu genetika predurcila. a taky co sa prepapka a cita o dietach nech zacne s prvou vetou a necita, (citanie nespaluje nejak tie tukokalorie). Zarucene navody neexistuju. ani chemia. jediny vzorec je -prijem nesmie prevýšiť výdaj.
a kto je tucny aj tak tak ten nech si da chirurgicky odstranit slaninu a natiahnut kozu. inak sa to nespravy (teda aspon nie dlhodobo).
a o to "dlhodobo" predsa ide.
Dalsia vec je co tu pisete "ze malinke prehriesky cica" ake malinke ked mas 200Kg. Aj ja mam 130 Kg a viem o com pisem, ked zacneme zrat tak nemame koniec a to JE TA NAJVACSIA SVINA v nasom stravovani.

petra455

Mam znamych na pracovisku ktory tuto dietu robili a veru schudli 15 az 17 kil funguje to treba mat vydrz aj ja sa chystam lebo nie som velky jedlik ale plus kila mam zle mi asi funguje latkova vymena.

Lutka

Ahojte, drzim tuto dietu stvrty den :).. Chcem sa spytat, ci mozem kombinot ryzu so sosovicou, alebo zemiaky s fazulou, dakujem

klarinka

ahojte baby, chcela by som sa Vás spýtať ak dodržiavam presne rozdelené dni, či je problém ak jem viac ako tri krát za deň..myslím do obeda jem len ovocie a poobede si dám stravu v ten deň určenu ale kvoli tomu jem viac krát lebo robím dlho do noci, a do rána by som nevydržala ale aj tak som čítala že je dobré ked človek je viac krát za den a malé porcie

nastula

ahojte ..
ja by som sa chcela opytat, ze ake mate pri tej 90 dnovej priznaky? bo ja som ju akurat zacala uz ju drzim tyzden ale citim sa ako NAFUKNUTY BALON...neviem ci je to normalne ale dodrzujem ju presne podla knizky...no co mi najviac vyhovuje je vitaminovy den ale ako nahle idem na bielkovinovy tak mam brucho ako keby som bola v 6tom mesiaci tehotensta a tiez po obede uz nevladzem ziest tu polovicu ktoru by som mala mat na veceru a tak som to nahradila nejakym tym ovocnym alebo zeleninovym salatom,,..dufam, ze to nieje problem, no ale pri ostatnych dnoch som v pohode zjest aj veceru ktora je polovica + nejaka ta svieza zelenina..
vopred dakujem za radu/y

moni111

tak to je fajn ked mas spolocnika na sportovanie :o)) ja mam tiez hafana ale tá nie je na sportovanie :o))) nemas nejaku adresu -email kde by sme si pisali?

3kratZ

Moni, neboj sa, ja s tým tentokrát isto neseknem :) Ja sa mám fajn, od dnes som už pripojila aj aktívne cvičenie :D + mám psíka takže behám aj s ním častejšie na dlhšie prechádzky :))

moni111

ahoj Zuzi

neboj nestratila len som sem obcas mrkla precitala novinky.
ako sa mi mas dari sa ti? nesekni s tym.... ja to vsetko dodrzujem a teda pokracujem v tejto strave dufam ze ubytok bude co najvacsi hm musim k tomu pripojit vacsi pohyb..... :o)))
pekny den ti prajem
M.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk