Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zsofa

Ahojte,
dakujem za odpovede.Na stitnu zlazu beriem lieky uz asi 9 rokov.Najprv som brala lieky na znizenie funkcie stitnej zlazy, vtedy som strasne chudla, ale asi pred 4 rokmi mi museli vyoperovat stitnu zlazu, takze teraz beriem lieky na zvysenie funkcie stitnej zlazy. Ale pred 2 rokmi som uz robila tuto dietu, a vtedy som schudla bez problemov.
Antidepresiva beriem asi rok a pol a nedari sa mi schudnut.No uvidim, nevzdam to.

janula10

zsofa:

ahoj, pri problemoch so stitnou zlazou su aj problemy s vahou..nemusis ani vela jest a len priberas:(...su 2 druhy stitnej zlasy z jednej sa pribera a z druhej chudne...a mozno ty prave priberas:(..neviem ale skus sa spytat lekara ci by ti vobec odporucil tuto dietu....

evasa

ahojte.zsofa ,antidepresiva spomaluju spalenie tukov,ale pre istotu sa spítaj tvojho lekara.A NADALEJ POKRACUJ V DIETE mas vytrvalost ze uz 3 tyzdne tak dalej:-)

evasa

ahojte.zsofa ,antidepresiva spomaluju spalenie tukov,ale pre istotu sa spítaj tvojho lekara.A NADALEJ POKRACUJ V DIETE mas vytrvalost ze uz 3 tyzdne tak dalej:-)

evasa

evasa

M.P.

zsofa ešte by som sa chcela spýtať ako dlho berieš lieky? telu to trvá hodne dlho kým si zvykne na lieky, najmä keď sa jedná o hormonálne lieky ako napr. lieky na štítnu žľazu, kým sa vyrovná hladina hormónov a telo sa začne správať tak ako má. ja som tiež priberala a nezastavilo sa to okamžite ako som začala brať lieky. najprv v priebehu niekoľkých mesiacov som prestala priberať a až za pár mesiacov na to chudnúť.

evasa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk