Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

evasa

ahojte.zsofa ,antidepresiva spomaluju spalenie tukov,ale pre istotu sa spítaj tvojho lekara.A NADALEJ POKRACUJ V DIETE mas vytrvalost ze uz 3 tyzdne tak dalej:-)

M.P.

zsofa dodržiavaš aj presné porcie? obed primerane a večera polovica z toho? športuješ? stačí pravidelná prechádzka, hodinku každý deň. na tie antidepresíva sa spýtaj lekára, čo ti ich predpísal, pozri príbalové info či medzi nežiadúcimi účinkami nie je uvedené priberanie. podľa mňa áno a ty si ešte písala, že berieš aj lieky na štítnu žľazu. takže pravdepodobne to bude kombinácia toho. s tým asi veľa urobíš, keďže lieky nemôžeš vysadiť. každopádne najrozumnejšie bude keď sa o tom hodíš reč s lekárom.

zsofa

Ahojte,
90 dnovu dietu drzim pomaly 3 tyzdne, ale zatial som nezhodila ani kilo.Neviem, ci je to sposobene tym,ze beriem antidepresiva. Pritom som ju drzala uz pred dvoma rokmi, a vtedy som schudla 15kg. A mam z coho chudnut, lebo mam nadvahu, potrebovala by som zhodit minimalne 20kg. Neviete cim to moze byt? Este som ju ani raz neporusila, drzim sa presne podla toho, ako sa ma ta dieta drzat. Takze zacinam byt uz zufala.

3kratZ

Tak ja mám za sebou prvý týždeň, musím povedať že veľmi úspešný :)) Dala som dole 3 kilečká čo som naozaj spokojná, ak to takýmto tempom pôjde aspoň prvý mesiac tak pohodička :))
bomba, držím palce aby si tento ovocný deň v pohode prežila :D ak ťa napadne hlad, tak si daj banán :))

bomba

no jasne.. moj prvy ovocny den.. :) kriza.. :D:D:D uz sa tesim na zajtra aj ked zas ho zacnem len ovocim :D ale predsa na obed si uz doprajem cosi chutnejsie..krasny den vsetkym..

3kratZ

Super, dnešný ovocný deň je bez problémov :D Mám kopu iných starostí takže ani nemyslím na to že som hladná :))

janula10

3kratZ

no tak potom sa vobec nemusis obavat, pretoze z vacsej vahy sa chudne rychlejsie ako z mensej!!!takze mozno schudnes este viac ako 20kg!!!!!

3kratZ

Janulka :)) Ver tomu že ja som na tom ešte horšie :) Ja práveže chcem schudnúť tak na 8O - 85 :/ Tak drž palce :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk