Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

janula10

caute babulky..

ja som tych 20 kg schudla za tych 90 dni..ja som zacinala 11.1...a v sobotu som ukoncila...lenze mozno preto som tolko schudla lebo ja som chudla z vyssej vahy ako vy vsetky:).ja som chudla z 85kg..a dala som na 65kg..:)

hlavne sa nevzdavajte.!!!!!

3kratZ

Veru tak, klobúk dole :) No tak to sme na tom asi tak podobne s tými kilečkami ... ;) Prajem úspešný ovocný deň zajtra :o)

moni111

caves zuzi

kolko chcem schudnut??tak to cislo neviem ale ak by sa mi podarilo 20kg ako "Janule" tak budem stastna....uvidime ako to vsetko dopadne. zaklad je aj sportovat ak toto pripojim k strave tak to pojde rychlejsie dole a aj telo nebude take ochabnute.

janula klobuk dole pred tvojim vykonom :o))

3kratZ

Janula: A ty si za ako dlho schudla tých 2O kg?? Lebo je to celkom pekná motivácia :) Asi tak cca by som aj ja chcela zhodiť, možno aj 25 ak sa podarí .. :)

janula10

ahojte babulky
tak ja si tu citam vase prispevky:)
ano ako pisala M.P., ja som kombinovala rozne bielkkoviny, t.j. syr, maso..a nerobilo mi to zle:))) ale zase je pravda ze napr, som mala na olovrant kusok syra a potom na veceru zase kuriatko trosku:)) ale tak ze naraz tak to nie...ale myslim si ze aj tak sa to moze, kedze mate organizmus tak nastartovany na spalovanie, tak to neprekaze a hlavne ked su to bielkkoviny obidvoje:)
tak sa drzte..ja dalej pokracujem v oddelenej strave:)
drzim palce

3kratZ

To je super Moni! :o))) Ja sa znova odvážim až v piatok alebo možno až v pondelok, sama neviem :D podľa nálady asi, aj mna zajtra čaká ovocíčko, som dlho v škole, tak to bude všetko ok :D
A inak koľko ty Moni, alebo aj ostatné baby chcete schudnúť? :)

moni111

ahoj Zuzi :o)

dnes som sa vazila a mam dole 2kg co sa vytesujem :o) dufam ze ich dam dole co najviac.zajtra mam ovocny a uz sa tesim ze bude kiwi hrozno a jablko. drzim palce vsetkym kočkam ktore sa stravuju podla 90 dnovky a to je jedno kedy zacali :o)))ak nastane nejaka kriza ci prehresok v stravovani tak nezufat ale pokracovat v tom zabehnutom "prekazky sa neobchadzaju ale zdolavaju.."ahooooj

3kratZ

Je to asi individuálne :) Tak miešať ich nemiešam, oddelujem, a ja osobne som s tým nemala nikdy problem, uvidíme ako to bude pokračovať s ubúdajucimi kilami :o)

M.P.

nemali by sa miešať rozdielne bielkoviny v jeden deň, lebo je to ťažšie stráviteľné pre žalúdok, akoby si jedla to isté na obed i na večeru. ale ty ich aspoň nemiešaš v jednom jedle čo je fajn a keď to takto tebe vyhovuje, tak v pohode. pozri tému 90dnovka od 11.1, tam tiež janula písala, že miešala bielkoviny a schudla dokonca 20 kg :)

3krat.Z

Presne presne :)) počkaj týždeň, postav sa na váhu a aj ked budeš mať dole len kilečko tak je to niečo :) Dôležité je aj akú máš nadváhu, lebo ak menšiu tie kilá pojdu dole len veľmi pomaly, ale pôjdu a to je dôležité .. Ide o to aby si sa aj naučila jesť, na jedenie si musíš nájsť čas, nemôžeš to do seba rýchlo nahádzať, v klude si sadni za stol a papaj a vychutnávaj si to, čo ješ :)
A inak nevie, či to robím zle, ale ja málokedy v bielkovinový deň jem na večeru to isté čo aj na obed, väčšinou si dám na obed mäsko alebo rybu so zeleninou a na večeru buď vajíčko alebo niečo prípustné v ten deň. Napríkad minule som mala na obed mäso a na večeru som si dala zeleninový šalát s tofu :)) Cítim sa tak lepšie, lebo jem to, na čo mám chuť. A priznám sa že najradšej mám ovocný deň, je to taká skvelá očista a potom sa teším na bielkovinový ... najhorší je pre mňa uhlohydrátový lebo neviem od radosti čo mám variť, ale dnes som mala ten spomínaný posúcch s bylinkami a bolo to super, robila som to presne podla receptu z knihy a určite to budem robievať častejšie, lebo je veľmi chutný a zasýtil ma a nepotrebovala som ho zjesť tak veľa.. :))
Tak držm ti palce bomba, a nezúfaj, M.P. má pravdu, neprerušuj a nezačínaj odznova, pokračuj, aj ked jeden deň to nezvládneš a napcháš do seba čo ti príde pod ruku, pokračuj normálne podla plánu! :))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk