Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

M.P.

samozrejme, že mäso ktoré si sama uvaríš je vždy lepšie, zdravšie a hlavne vieš čo varíš, nie ako v párkach, kúpenom mletom mäse, paštétach kde nevieš čo všetko tam je pomleté, ale keď si dáš raz za čas párku, nič sa nestane. skús to trošku striedať, aby si to mala pestrejšie a nechýbali ti vitamíny, stopové prvky a iné látky. jeden deň si daj mäso, o 4 dni zas vajíčka, na ďalšie bielkoviny syr, potom tofu, potom zas jogurt... a hlavne neprerušuj diétu aj keď zješ pomimo niečo čo v ten deň nemáš jesť. to by si potom začínala 500x vždy odznova. časom sa naučíš jesť ako máš a zhodené kg ťa budú motivovať. pekný deň prajem...

bomba

no.. prvy den diety a uz som ju porusila.. ved prave pre ten sajrajt sa pytam ci to je vhodne :D:D ale v podstate bielkovina... ste velmi zlate.. dakujem

ako Vam to ide?? mam sa tesit? :) na leto nebudem bomba ale sexi bomba

3krat.Z

Myslím že tá jedna párka ju nezabije :D Ale o párkach ako takých sa nedá hovoriť ako o mäse, lebo ako si povedala moni, je to len múka a iný sajrajt :/ Ale žiaľ zato niekedy celkom dobrý O:-)

Moni: áno áno, chodím do školy, už síce len posledný mesiac ale chodím .. Ja som celkom v pohode, teším sa na zajtra. Pripravila som si na obed posúch podľa receptu z knihy :)))

moni111

ahoj Zuzi /3krat.Z/ :o)) ako sa drzis je to ok? ja zatial pokracujem a celkom sa vytesujem nejak ma to bavi....uvidim dokedy :o))kedy pride nejaka kriza.
ty chodis este do skoly alebo????
ahoooooooooooooooj
M.

3krat.Z

No neboj neseknem :)) Ja som sa celkom tešila postaviť sa na váhu a oplatilo sa :)) Tentokrát ma pred dokončením nič nezastaví .. najhoršie je to v škole, ked niekto v kuse niečo fajné vyjedá a že či si nedám :D A ja len nie nie a stále si tam bielim tie svoje pomaranče :D

M.P.

ZSOFA ja tiež beriem lieky na štítnu žľazu, bez nich som pribrala a nemohla zhodiť, s nimi to celkom ide. berieš euthyrox, či niečo iné? na ten sa vo všeobecnosti nadáva, že sa z neho priberá, ale podľa mňa je to blbosť, práve naopak chudne sa z neho. možno nemáš dobre nastavenú dávku. a z antidepresív sa vo všeobecnosti priberá, mám taký dojem ( s týmto teda skúsenosť nemám, len čo som počula), takže to môže byť tým.

BOMBA samozrejme, že sa môže. je to predsa bielkovina, tak ako každé mäso, ryby, syr, mlieko, mliečne výrobky, tofu.

zsofa

Práveže mám z čoho chudnúť, mám nadváhu.Ale neviem,či to, že nechudnem nesúvisí s tým, že beriem antidepresíva, a tiež lieky na štítnu žľazu.
Ale nevzdám to,budem držať diétu aj naďalej a uvidím.
Predminulý rok som ju držala 2 mesiace, vtedy som schudla 12 kg, ale vtedy som ešte nebrala antidepresíva.

leni

ahoj Bielavila.dakujem za odpoved.No mohla by som to vyskusat, len neviem ci si jedla od tej jedenastej uz len bielkoviny alebo sacharidy...alebo si mala aj ovocie, kedze do obeda je len ovocie?A este to dodrziavas?A kolko si schudla dokopy?Ide Ti to rychlejsie tymto sposobom ako len pri 90-dnovke?lebo na mna uz to moc nefunguje, zrejme si moj organizmus uz na toto stravoavie zvykol a uz mi to proste nejde a vlasnte som uz aj dost schudla, vlani tych 14 kg a od vtedy len zacinam a prose nic.Tak dakujem a maj sa krasne....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk