Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

bomba

od dnes teda zacinam... taktiez som ju drzala uz aj predtym.. ale zda sa mi , ze to bolo jendoduchsie.. ja nemam pevnu volu, a som velmi vyberava, co sa tyka jedla.. :( bude to pre mna tazsie, ale kym nedosiahnem svoj ciel, neuspokojim sa so sebou.. bude ma to za akzdym zozierat takze musi sa s tym spravit koniec.. kto zacina od dnes alebo ma dnes aspon bielkovinovy den?? potrebujem podporu

bielavila

Leni,

ak vies anglicky, najlepsie bude ak si sama o Fast-5 diete precitas. Vyhladaj si to na anglickom Google. Princip je velmi jednoduchy. Mozes jest pocas 5 hodin (samozrejme nie do prasknutia a nie nezdravo, normalne, primerane az kym nie si spokojna, ale nie prezrat sa). Potom 19 hodin nic nejest, len pit vodu. Ziadne dzusy, nic sladene, len obycajnu vodu s troskou citronu ak chces. Po 19 hodinach znova mozes jest 5 hodin primerane, cokolvek ale nie do prezratia.
Kazdy den tychto 5 hodin by malo byt v rovnakom case. Napriklad ja som si to davala od 1400hod do 1900hod. Potom som to vsak zmenila na od 11:00hod do 16:00 a to mi vyhovovalo lepsie. Od 16:00hod toho dna do 11:00 nasledujuce dna som uz nic nejedla, len prijimala vodu s citronom. Pretoze som chcela viac schudnut, rozhodla som sa pre 90-dnovku a tak v 5 hodinach som jedla len podla principov 90-dnovky. Cize prvy den bielkoviny, druhy den skroby, treti den uhlohydraty a stvrty den ovoci - avsak len pocas 5 hodin od 11:00hod do 16:00hod. Sadlo sa zacalo zo mna doslova topit. Na Fast-5 stranke upozornuje neocakvat ziadne zhodenie vahy prve 3 tyzdne, avsak pretoze ja som si do toho pridala 90-dnovku, schudla som uz hned prvy tyzden. A este jedna super vec - dovtedy som vzdy mala problemy s nafukovanim, citila som sa ako velryba hoci som nejedla nikdy vela ani predtym, akonahle som presla na Fast-5 moje brucho bolo ploche ako lata hoci som mala co este chudnut, ale hned sa to ukazalo na bruchu, fantazia! Tento sposob stravy mi velmi vyhovuje, dala som si urobit rozbor krvi a celkove vysetrenie a som zdravsia nez pred 20 rokmi! Takze nikto ma nepresvedci, ze tato dieta nie je zdrava. Drzim palce!

moni111

ahoj zuzana

ty mas dole uz 2 kg no to si dobra a po 4 dnoch...ja este nemam odvahu sa postavit na vahu uvidim po dalsich 4 dnoch. dnes som mala den mäskovy tak som sa vytesovala ze nemusim mat nejak rozdielny obed od rodiny. drzim ti palce a nie ze s tym seknes :o)) M.

M.P.

u mňa prvý týždeň diéty nejaké 3 kg zišli dole, potom do konca prvého mesiaca ešte nejaké zhruba 3-4 kg, ale šlo to už pomalšie. druhý mesiac zatiaľ nejaké možno max. 2 kg, ale ešte mi chýba pár dní do ukončenia druhého mesiaca.

zsofa, avšak aj menšie brucho je super nie? :) možno nemáš z čoho chudnúť, preto nechudneš. akú máš výšku, váhu?

3krat.Z

Ja som po prvých 4 dňoch teraz schudla 2 kilá, ale to sú len tie základné, voda a podobne asi, to som vždy hned schudla.. Ale ja ked som prvýkrát držala 90dňovku, tak za dva mesiace som schudla 1O kíl... :)

zsofa

Ahojte,
chcela by som sa len spytat, po akej dobe ste zacali chudnut aj na vahe.Ja totizto drzim dietu 90 dnovu uz 2 tyzdne, a zatial som nezhodila ani kilo.Sice na sebe pozorujem, ze mam mensie brucho a tak, ale na vahe stale nic.

zsofa

Ahojte,
chcela by som sa len spytat, po akej dobe ste zacali chudnut aj na vahe.Ja totizto drzim dietu 90 dnovu uz 2 tyzdne, a zatial som nezhodila ani kilo.Sice na sebe pozorujem, ze mam mensie brucho a tak, ale na vahe stale nic.

leni

Ahoj Bielavila.prosim ta mohla by si mi vysvetlit princip tej americkej diety fast- 5 diet?hladala som to na nete, ale nic som take nenasla.ja som "ficala":-),na tomot fore, pred skoro tromi rokmi,ked som drzala 90-dnovku a vtedy som schudla za najkych 63 dni asi 6kg,lenze som otehotnela s druhym dietatom, tak som skoncila.No zas som sa k nej vratila, ked som prestala kojit a schudla som v priebehu pol roka oklo 14 kg.To bolo vlani, cez Vianoce som zo 3 kg pribrala a zovu sa pokusam vratit k 90-dnovke, ale uz sa mi nedari.roste to uz nejde a rada by som este schudla takych 5 kg.teraz mam 65 pri vyske 165cm a mam dve deti a 34 rokov, tak to nie je take zle, len brusko ma trapi.Tak by som chcela vyskusta este nieco co by mi pomohlo, inac na 90-dnovku fakt nedam dopustit.tak dakujem.a drzim vsetkym palce.

bielavila

Niekto volakedy pred par mesiacmi tu vysvetloval americku dietu Fast-5 Diet ktora bola vyvinuta vojenskym lekarom.
Nasla som si informacie a zacala som kombinovat 90-dnovu dietu (vsetky principy) spolu s Fast-5 Diet a po 3 mesiacoch mam fantasticke vysledky. Za prvy mesiac som zhodila 8kg, ale co je super - 3 velkosti oblecenia, takze nebola to vaha vody ale sadla. Par bab sa tu osopilo vraj tato dieta Fast-5 nemoze byt zdrava atd. atd. avsak po mojom dlhom studiu, takito kritici su ludia, ktori nemaju ponatie o fyziologii ludskeho tela. Fast-5 je bezpecna a navyse upravuje hladinu cukru u cukrovkarov!!! Napamatam sa, kto tuto dietu v tomto fore opisal, avsak chcem sa podakovat, zatial pre mna nic nefungovalo tak ako toto (vyskusala som uz vsetko mozne). Tiez som si precitala ostatne oznamy a pustala som si energiu Youthening na stranke www.energizingtechnologies.com
Je to zdarma, povedala som si, vyskusam.
Pustala som si to vzdy pocas cvicenia, asi 30 minut gymnastiky na podlahe. Takze asi vsetky tri kombinacie pomohli -90 dnovka, Fast-5 a energie chudnutia.
Dakujem tym ludom, ktori mi dali taketo vynikajuce a efektivne motivacie.
Drzim palce aj Vam, ktore ste este v progrese chudnutia.

3krat.Z

Moni: 3krat - akože tretíkrát držím túto dietu... bodka je tam len na okrasu a Z je začiatok môjho mena = Zuzana :D nič originálnejšie ma nenapadlo :D
Vieš čo, ja ovocie dáko extra nemusím, jedine ak tak pomaranče a mandarinky alebo ešte pomelo .. a potom také tie letné ovocia .. tak ja som si dnes urobila zeleninový šalát na obed a na večeru som si dala len ten pomaranč, ale ja som sa počas týchto ovocných dní nikdy necítila dáko extra hladná, lebo je to taká očista po treťom dni, ked si na večeru dám vždy niečo sladké :o))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk