Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moni111

ahoj 3krat.Z :o))))
prosim ta ake mas meno lebo toto oslovenie ma "zabija" :o))

tak ja som tiez na 4 dni a zatial je to ok. dnes bolo ovocie tak som to prezila na kiwi a ananase. zajtra sa tesim na masko+zelenina.zatial som sa nevazila ale vidim to na nohaviciach ze su mi volnejsie.
zelam ti krasnu nedelu a drzim palce aby si vydrzala. ahoj

3krat.Z

Moni: ahoj, aj ja som nakoniec začala až 7. a pôvodne som chcela už v utorok, ale akosi som to posunula, no mám za sebou 4. deň a nemôžem sa sťažovať, toto je už tretíkrát čo túto dietu držím tak som vedela do čoho idem :D Ale je to v pohode, len tieto ovocné dni ma vždy zabíjali :o/ Ale tak dá sa to :)) Je ale pravda, že sa cítim lepšie aj ked chudnem len 4 dni, ale konečne sa večer pri telke neprežieram :)) Chudneme všetci v domácnosti a o to je to pre mna lahšie :)) A tebe to ako ide?

brekekeke

Pokial chcete skutocne schudnut bez toho aby ste v zapati pribrali vsetko naspat aj s "urokmi", zabudnite na vsetky rozlisovacie diety a podobne blbosti a zacnite trocu studovat ako funguje ludsky metabolizmus, ako ho pri diete "rozhybat" a ako vyberat potraviny na zaklade glykemickeho a inzulinoveho indexu... rozlisovacia dieta rozlisi akurat tak ludi, co nepouzivaju mozog a pustia sa do nej

3krat.Z

Tak ja som teda dnes začala dietovať :D som celkom spokojná, a s tou kávou sa to pokusim nejako vyriešiť.. Ked už tak aspon menej, ale ja kavu pijem už asi 6 rokov bez cukru ale žial, bez mlieka mi to ani kusok nechutí :(

M.P.

keď už káva, tak klasická čierna káva - taká ta zrnková, alebo nesca, určite nie 3 v 1, ani 2 v 1, kapučína a im podobné. mala by byť úplne bez mlieka, ale keď už nemôžeš vydržať tak si daj kávu s mliekom v bielkovinový deň (hoci 2 druhy bielkovín by sa nemali miešať) a napr. ešte v uhľohydrátový deň by to celkom šlo. takže buď len každý druhý deň s mliekom, alebo každý deň bez mlieka. alebo v bielkovinový deň si daj s mliekom a zvyšné tri dni bez.

no myslím že ani tá káva s mliekom ťa nezabije, ani to 2 v 1, ale ťažko povedať aký vplyv to bude mať na chudnutie :) možno žiadny :)

3krat.Z

No pijem ju bez cukru, ale zvyknem piť kávi 2in1 ... a tam je aj mlieko v prášku, ale tak pokúsim sa to nejako ináč vymyslieť :)

3krat.Z

Inak mám ešte takú otázočku, každé ráno pijem kávu, ale bez cukru ... je to nejaký problém? Lebo kávy som sa nikdy nevedela vzdať :(

3krat.Z

Ja začínam od 6. apríla, síce už po tretíkrát, ale hádam to bude do tretice všetko dobré :)) Tak mi držte palčoke :D Dúfam, že sa to konečne podarí, lebo potrebujem schudnúť minimálne 2O kg ... :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk