Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

smartgirl

ak chcete naozaj schudnut a znova to nepribrat, studujte tuto -odkaz odstránený- (existuje aj ako kniha). Takisto dalsie zaujímavé články od Bukovského (vlastní Ambulanciu klinickej výživy)

www.akv.sk

Barbinqa

cawte lidzi poradzte mi jaq mam drzat tuto dietu ked furt mam chut na jedlo a hlawne na sladkosti da sa to nejak???

M.P.

wejulkaaa, vločky sú v knihe v receptoch radené do UH dní, príklad:

Plnene papriky s ovsenymi vlockami 2 papriky, 1paradajka, 1salka ovsenych vlociek, sol, korenie, 1CL petrzlenovej
vnate, 1PL bazalky, 1CL cubrice, stava ½ citrona, 0,5l vody, 1zelen. bujon, 1PL paradajkoveho pretlaku, 2bobkove listy, umele sladidlo, sol. Ovsene vlocky zaparite horucou vodou a nechate ich odstat cca 10-15minut. Potom z nich vyzmykate vodu. Papriky ocistite tak, aby ostali cele. Paradajku narezete nadrobno a spolu so stavou pridate k ovsenym vlockam, primiesate nasekane bylinky, pokvapkate citronovou stavou, dosolite, dokorenite. Touto zmesou naplnite obe papriky a date ich varit do pripravenej paradajkovej omacky priblizne cca 30minut. Omacku si pripravite nasledovne: z 0,5lvody a zelen.bujonu urobite vyvar, do ktoreho pridate 1PL paradajkoveho pretlaku, podla chuti umele sladidlo, 2 bobkove listy a trochu soli.

v ďalších 90 dňoch udržiavacej diéty sú v receptoch vločky radené aj ku bielkovinovým dňom.

takže asi v tieto 2 dni ich môžeš jesť.

nanaaaaaaa

idem do toho.. (Sice to nepotrebujem 160cm 44kg ale newa :D no ved nech organizmus sa nauci jest aj dac ozdrave ne len tie blbosti :D

ogy

a este mi napadlo:)
na vitaminovy den si spravte koktejl.ja ho milujem, aj ked vyzera divne:)
salka 2-3dcl vody.1/3 salky orechov.mandle su najlepsie,alebo kesu, alebo ake chcete. vsetko rozmixujte. spravite si ako orechove mlieko. do toho banan, ak chcete hustejsie, tak aj dva. skorica podla chuti. niekedy si tam dam aj lanove semiacka. viete na co su dobre ze?
a hotovo! pridajte si akekolvek ovocie k tomu, v lete som si robila jahody, maliny ked bola sezona.mnaaaaaaaaaaaaam
dobru chut!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk