Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

alore

ahojte baby, je tu nejaka, ktora vyhodila vitaminovy den? Strieda len bielkovinovy,skrobovy,uhlohydratovy? Ja to tak chcem spravit,prave zajtra ma caka vitaminovy den,ale chcem ist rovno na bielkovinovy. Podla mna vitaminovy den mi zbytocne spomali metabolizmus.

radka252

ahojte bambule,no ja milujem sampiony asi vsade ich pcham:)) dnes mam vitaminovy den tak si dusim listovy spenat so sampionmi a cesnakom a pozvysok dna si dam cerveny melon,najhorsi den je asi ten uhlohydratovy cestoviny -do tych omacok si stale dam nejaku zeleninu navyse,recepty dost vyuzivam z tej knihy aj ked zalezi podla toho na co mam chut tak si tak aj uvarim ale vzdy dodrzujem aby som nemiesala ine druhy,drzim dietu uz 3tyzdne,z brucha islo dole 4cm stehno 2cm prsia 3cm aj sa citim lepsie ale musim sa priznat ze uz som zhresila raz s alkoholom:(

radka252

ahojte bambule,no ja milujem sampiony asi vsade ich pcham:)) dnes mam vitaminovy den tak si dusim listovy spenat so sampionmi a cesnakom a pozvysok dna si dam cerveny melon,najhorsi den je asi ten uhlohydratovy cestoviny -do tych omacok si stale dam nejaku zeleninu navyse,recepty dost vyuzivam z tej knihy aj ked zalezi podla toho na co mam chut tak si tak aj uvarim ale vzdy dodrzujem aby som nemiesala ine druhy,drzim dietu uz 3tyzdne,z brucha islo dole 4cm stehno 2cm prsia 3cm aj sa citim lepsie ale musim sa priznat ze uz som zhresila raz s alkoholom:(

P.RIA

Včera som začala s dietou . Na raňajky som mala jablko obed kuracie maso a zeleninový šalát + vývar a večera polivička obeda ale PILA som mlieka popritom ... môže sa to ? .. dnes mám druhý deń práve som doraňajkovala banán .. chcem sa opýtať ako rýchlo ste pri tom schudli teda kedy ste uvideli prvý výsledok ? a koľko kg ste zhodila za mesiac ?

radka252

ahojte,ja som zacala s touto dietou a celkom sa mi paci,vobec nemam hlad ,chcela som sa len spytat -asi blba otazka ale chcem si byt na istom,sampiony-mam ich radit ako zeleninu ci patri to do nejakej kategorie??vdaka

sisa86

ahojte dievcata prave mi dorazil druhy diel 90DD.resp.dalsich 90dni,ale mam v tom riadny chaos vobec neviem ako sa to mam dalej stravovat.obedy rozumiem,ale vecere si mozem vyberat???teda ze napr.na obed masko so zeleninou a vecer napr.rizoto zeleninove???a dni si mozem striedat hocijako???teda ze mozem mat bielkoviny aj 3krat za sebov???
Budete zlate ked mi niektora poradite

kraaska

ahojte,od vcera sa aj ja pridavam,zzacala som s dietou,som druhy rok na materskej a paradne som pribrala :(( pred tehu som mala 55 a teraz 69,no hruza :(

kraaska

ahojte,od vcera sa aj ja pridavam,zzacala som s dietou,som druhy rok na materskej a paradne som pribrala :(( pred tehu som mala 55 a teraz 69,no hruza :(

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk