Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

ogy

caute vsetky chudnuce!uz si dlhsie citam par forum, co tu na tuto dietu vravite.
nemala som v plane sa prihlasit, ale musela som. mam naaaaaaajlepsi recept na zeleninu. baby, s prepacenim som sa obzrala:)a musim sa s vami podelit, lebo to sa neda nechat si to len pre seba:)
kto nemate rady petrzlen, po tomto si ho zamilujete. ja ho tiez nemam rada, ked si spomeniem na masovu polievku od maminky so vsetkou tou zeleninou.uf
cerstvy petrzlen, mozete aj mrkvu, nakrajajte na pasiky, tak 2-3cm siroke. ako sa vam paci. ja som robila 50dkg petrzlen, 4 mrkvy.ono sa to dost scvrkne, ked je to hotove. tak vsetko nakrajajte, dajte na plech, postraste solou, netreba vela, cierne korenie,da to taku fajn pikanciu. lyzica olivoveho oleja a lyzica medu. ano, medu:) vsetko premiesajte. ruru zohrejte na 220C, dajte do rury, obcas premiesajte. max 30-45min.ten med sa pekne pripecie. ja to mam rada chrumkave.
babyyyyyyyyyyyy!vazne to musite vyskusat. toho trochu medu vam isto neuskodi:)
ja som dnes mala skroby, tak na veceru vareny zemiak,redkovky, kopor, mlada cibulka, paradajka, cervena paprika,a ladovy salat.milujem ladovy salat.trochu soli na zemiak. vsetko spolu premiesat+ten petrzlen, ale nie vsetko, bo to je velmi sladke. divna kombinacia? ale uuuuuuuuzasna!ani som to vsetko nezvladla.
ten petrzlen si dajte k hocicomu ako prilohu. predstavte si cestoviny s tym. hmmmmmmmmmmmm
nejaky cas om uz v anglicku, a moja segra aj s manzelom drzali tuto dietu. no ja ked som dosla na dovolenku domov, skoro som odpadla!z mojej sestry polovica!!!!!!!!!!!!uplne iny clovek!to bolo tak rok dozadu.schudla nejakych 13-15kg po detoch. este stale si na nu musim zvykat:)
aaaa ja som zacala teraz, ved viete, tie vyhovorky a bla bla bla. som silna kavickarka, tak hladam nahradu:) ale ako to vidim, po case sa jej v poho vzdam.
baby isto to nevzdavajte, lebo to vazne funguje! mozem vam aj vysvetlit, na principe biologie a chemie ako nase travenie funguje, preco je to tak:)ja som bola vzdy tak trochu blazon do zdraveho stravovania.
zacala som 15.03 oficialne:) 176cm, 79kg.no, ved zima bola:)
tak zatial do chudnutia

xixixi

sranda ze vacsina co tu pise tu dietu volakedy drzala, a musi ju drzat zase pretoze vsetko nabrali...:D

kto vie asi preco :D

IDEM-NA-TO

ahojte baby, ja som tuto dietu drzala niekedy pred letom a pomohlo mi veru, citila som sa super, ale zas som aj dost sportovala, ale vyzdrzalo mi to to prveho vodneho dna (ale dala som dole cca 6 kg), dnes som zacala znovu aj s maminou, ale teraz to chcem fakt vydrzat..inac ked si clovek zvykne na ten rezim, tak sa to da...drzte mi palce

buchta

ja mam dole 5 zatial.
nie stale to dodrziavam ale si aj prepocitam kalorie 1200-1400 denne maximum. paci sa mi tato dieta velmi
drzte sa

teriqe

Da sa jest aj nieco male na olovrant napr ovocie, alebo an desiatu castokrat som v skole od siedmej do druhej al tretej poobede a umieram od hladu... musim schudnut, ja drzim taku menej prisnu tyzden a schudla som 4kg...
ak by ste mali naskenovanu knihu, bola by som stastna keby ste mi ju poslali...
teriqe@gmail.com Dakujem

marta007

Caute. Na stranke diety konecne spustili normalne forum kde sa da pisat a odpovedaju tam aj autorky. Tak som zvedava. Budem to sledovat wewewe trysk eu

ninny23

Ahojte,
nemate nahodou niektora knizku 90-dnovej rozlišovacej diete v elektronickej forme?
Ak ano, poslali by ste mi to prosim na mail ninny23@gmail.com?

Vopred diky :)

marselina22

ahojte , 42 dni som uspesne zvladla...a zhodila cca8-10 kg...bohuzial som dietu prestala dodrziavat , pretoze som v zahranici a nemala som cas si jedla pripravovat a aj stresy sa naskytli, tak som pribrala 4kg. to ma vsak prinutilo znovu sa do toho pustit, pretoze tato dieta je uzastna a nenarocna... teraz vazim tych 68kg....chcem sa vas spytat, ci si sem tam doprajete nieco sladke a ci ozaj mate na veceru len polovicnu porciu....do konca aprila by som chcela vazit 60 kg. myslite, ze to je mozne??? staci ked cvicim tri krat do tyzdna , pol hodku na stac.bicykli...kolko cvicite vy???

avanana

ahojte .ja som s touto dietou po porode schudla za mesiac 8kg.ale pred dvoma rokmy.bola to najlepsia dieta aku som drzala len dokopat sa do nej druhy krat je tazsie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk