Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

buchta

tak sa pridavam aj ja od zajtra.
Ako zvaladate dietu ked mate stresy v praci atd.?
ja ked som nervozna alebo velmi unavena tak len jem na ukludnenie a dajako si neviem najst ziadnu nahradu.
Dufam ze sa mi to dajako podari dodrzat

Moria

Biopich,
dakujem za podporu.Ja som cely zivot mala okolo 80kg, pred piatimi rokmi som schudla na tuto vahu(trvalo to velmi dlho) a stale si tuto vahu udrziavam.Teraz by som chcela porazit poslednych 6 kg, co ma delia od mojho idealu:))
asi to inac nejde, zapnem si telku a idem na ten nenavideny bycikel:))

biopich

Moria to je samozrejme ze tvoja vaha pojde pomaly dole ved mas 65kg z toho moc ani nieje co chudnut :-) nic si z toho nerob ono sa to rozhybe len maj pevnu volu a pokracuj...Ja napr chudnem s velkej vahy ale tiez mi to nejde rychle a dodrziavam dietu..tiez som chcela s tym prastit ale verim ze sa to rozhybe...chcem schudnut tak sa toho drzim

Moria

Ahote,
drzim tuto dietu treti tyzden a mam 0,5kg dole.Pociatocna vaha bola 65kg.Pravidelnym prehreskom je kava z mliekom(samozrejme bez cukru), tie moje porcie na obed su dost velke, ale veceriam okolo 17.00 a dost malo cvicim(len raz do tyzdna) a uz asi 3x som zhresila...ale 0,5kg???dnes po vazeni som fakt dostala depku a neviem, ci mam pokracovat:(((((
Drzim dietu s priatelom a ten dal za 2 tyzdne dole 6 kg a 12 cm v pase, ale je pravda, ze z velkej vahy

aneti7

Ahojte. ja som s touto diétou začala v pondelok. Dnes mám 6ty deň. Prvé 2 dni boli asi najhoršie. Teraz je to už pohoda, skoro vôbec nie som hladná. Len mi strašne vadí to, že na večeru musím jesť to isté ako na obed. Na obed mi jedlo chutí ale večer mi je normálne navracanie keď ho musím zjesť. Ja by som sa tiež chcela spýtať ako Barb 26 či je nutné jesť to isté na večeru ako na obed...lebo to fakt nezvládam.
Ale inak som s tou diétou v celku spokojná...už mám dole 2kg. Síce to je asi len voda, ale aj tak ma to potešilo

sindy99

Ahojte :-) chcela by som sa spýtať, či môžem papať lečo(samozrejme bez vajec a klobásky)keď je deň uhľohydrátov...pretože niečo podobné som v knižke nenašla...Ďakujem :-)
p.s.: diétu držím týždeň a ručička na váhe pomaly klesá, prvé štyri dni boli najťažšie, teraz už pohodka jahodka ;-)

Barb 26

Ahojte,
ja by som sa od zajtra tiež rada pridala, tak verím, že sa to podarí. Držím palce aj ostatným a dúfam, že si dáme priebežne vedieť....Chcela by som schudnúť cca. 10-12 kg, tak som hrozne zvedavá, ale hlavne odhodlaná....
B.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk