Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

bara017

aduska72 ahoj:) ja tiez akurat zajtra planujem zacat, prvykrat nejaka dieta, som zvedava ako sa budem drzat, ale mam velku motivaciu tak snad to pojde.. drzim aj Tebe palce..

Bubka132

Ahojte,

pozerala som si Vaše reakcie, a tak som sa rozhodla že to skúsim. Potrebujem dať dolu aspoň 10kg - len neviem ako mi to pojde - kedže mám doma dvojročného krpca, ktorému musím variť. :(
Nerozumiem ale celkom 3.dňu a zákusku na večer .... takže keď si dám veterník - je to ok???

biopich

ahojte no ja mam vela ucenia nervozna som az do het... mozno aj preto vaha stoji cely mesiac som ako na ihlach...mam dole len 3 kilka za 2 tyzdne...ale je to lepsie ako nic... teraz to tak lahko nejde ako pred dvoma rokmi ked som za 1 tyzden mala dole 2,5 kg...ale nevadi trpezlivost zatial mam.
Janula ja chudnem z vacsej vahy a ide to aj tak pomaly podla mna mas velmi dobre spalovanie juuuj by som skackala od radosti... ja som mala 91kg hrozne! Dnes na skrobiky som si urobila ryzu so zeleninkou ale od nervov velmi do mna nejde...
Bajus ja kavickovy typ niesom pijem ju len teraz cez skuskove je to hrozne bez cukru ja si davam ciernu klasicku zavrem oci, nedycham a rychlo pijem hehe :D

Bajus

ahojte :) začala som s touto diétou iba teraz a momentálne som na vitamínovom dni :) najhorišie je, ž emne nerobí problém jesť celý deň iba ovocie alebo vydržať pocit hladu to dokážem.... ja mám proste iba strašnú chuť jesť :D úplne by som sa išla napapať do Mc Donaldu na velke menu a ešte aj so zmrzkou karamelovou :) vždy som si takto dopriavala a musím sa asi aj poďakovať môjmu metabolizmu že to tak bravúrne vydržal...lebo na to že som doslova žrala piate cez deviate som na tom v celku ok ... ale tak niečo to urobilo určite a do leta chcem bit fit a krásna :) posilka mi nestačí lebo síce svaly mať môžem na brušku ale nikdy mi ich nieje vidno cez tých pár "šuniek" :)tak to snád vydržím... už som sa vážne sekla :) a ešte ....som taký kávičkársky typ... a strašne mi to chýba... viem ž emôžem ale keď som s priateľmi na káve aké si m"žem dať? výberu ako je laté preso atď. lebo viem že musí byť bez mlieka a bez cukru :D

janula10

BIOPICH:
ahoj takze ja chudnem zo 75kg:(, mozno prave preto mi to ide tak celkom rychlo dole:)...chcela by som schudnut na 60 kg ..no dufam ze sa podari:)))
a ty z kolkych???

inak dnes mam tiez ovocny den, tak spapkam asi ananas s jablckami,kiwi a hroznom...ale teraz musim pit vela vela vody aby som oklamala zaludok a prestalo mi v nom skvrkat:))

biopich

janula a z kolkych kg chudnes? mas krasny vysledok ...ja neviem kus ponize som pisala co zvyknem na UH den... :-) ale dnes spagetujem :D nechce sa mi piect...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk