Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

keso

Pre nnnnnn. Pokiaľ chce niekto schudnúť a má pomaly váhu anorektika, tak to považujem za choré. Zájdi si k psychiatrovi, lebo tam určite patríš. Tebe by mali zakázať písať na toto fórum. Viem, že je tvrdé to čo píšem, ale je to môj názor a ten si neodpustím napísať. Toto je fórum pre ľudí, kt. majú nadváhu. Ja tiež patrím medzi nich.

janula10

BIOPICH:
mne ok, vaha pomalicky klesa...mam dole dakych 6 kil za 14 dni, tak som rada:)))
dnes mam uhlohydratovy den ale vobec neviem co si uvarim, lebo cestoviny mi uz lezu na nervy:(....asi si teda dam ten pitta chlieb..ale neviem s cim..porad cosi ak vies:)) dakujem

biopich

pppp miesto sladkeho siahni po ovoci alebo susenom ovoci ale to v mensom mnozstve... zuvacky bez cukru? :-) neviem co by este bolo mensie zlo... ja si zvyknem vtedy vydrhnut zuby a jazyk pastou :D tak ma ta chut kus prejde :D na konci diety budem mat zuby nekonecne ziarive asi hahaha

biopich

pppp...podla mna by si nemala zacinat s dietou ked ti treba 3 kilecka obmedz len sladke a vyprazane pi vela vody a sportuj myslim ze 90 dnovka je skorej pre obezitnejsich ludi :-)

biopich

Nikita na veceru sladke nemusis uvar si bezvajecne cestoviny spagety abo tak s paradajkovou omackou alebo si urob palacinky z mineralky a celozrnej muky...ci pizzu tiez z celozrnej muky v knihe su recepty...ja niekedy z casu na cas si robim aj listkove cesto urobim si spizy s roznymi semiackami alebo potieram cesnakom ci paradajkovou pizzovou omackou moznosti je viacej...plus kocku horkej cokolady aby mi nebolo smutno za sladkym :-) a ked mam velmi chut na sladke tak z listokoveho cesta robim kolaciky s ovocim pripadne potriem medom...

cmuk69

katalinka
o tom sampanskom mas pravdu a celkovo pocas diety sa samozrejme nesmie alkohol moze to ohrozit metabolizmus (mozno len trosku)
ppp......
chce to len zatat sa a uz to pojde
drzim palce

Nikita661

Ahojte potrebujem poradit ked mam uhlohydraty a na veceru nechcem nic sladke cim to mam nahradit?a medzi sladke sa zahrna vsetko?tym myslim aj jedna horalka alebo nejaky keks

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk