Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

ppppppp

Prosim poradte drzali ste tuto dietu niektora ktora mala priblizne 170cm a 57kg, chcela by som 3 kilecka dolu,len nemam motivaciu, vzdy zlyham, skusala som to a vydrzala som 3 dni. Ako vzdy, ach....

biopich

baby v novom case pisali nieco kolo alkoholu pri chudnuti :-)

0,5 dl liker 1240 kj
1/2l cierne pivo 11°1100kj
1/2l pivo 12°700kj
1/2l pivo 10°650kj
0,5 dl becherovka 600kj
1/2 nealka piva 400kj
0,5 dl tvrdeho 400-500kj
1dl cervene vino 280kj
1dl bieleho 220kj :-)

cize odporucaju to biele vinko---ale podla vlastnych skusenosti aj ked som pila tvrdy chlast a nie ze pol deci ale ovela viacej aj tak som schudla..

janula10

ADRIANA:
no tak ten alkohol by sa nemal pit pri diete..ale ked uz tak biele vinko:))
ziadne cervene alebo brandy..lebo tam je najviac kalorii:))))))

Arianna

ozaaaaaaaaj chcela som sa spýtať ,čo ak si dám pohárik, teda nejaký ten alkohol ... to asi nie je veľmi dobre že? , asi tuším odpoveď...len som si chcela byť istá.

Tak Vám zas a znova držím palce. Dnes cítim sukňu o trošička voľnejšiu ako včera :)) supiš

janula10

ahojte kocky...
tak ja som zacala s touto dietou minuly tyzden...:)..a v pohode ju drzim...vobec nie som hladna a dost mi pomaha to ze vela pijem..vypijem aj 3 litre...:))
predtym som drzala tuto dietu ale vydrzala som len 40 dni, ale schudla som pocas nich 11,6 kg...lenze potom som sa zacala napchavat, mala som stresy v robote, depresie takze vaha sa vratila spat...:(...ale teraz som si povedala ze to uz vydrzim aj keby sa hocico dialo:))..myslim ze tato dieta je super..akurat uz len cakam na buduci tyzden ked mi pride crosstrainer a mozem popri nej aj cvicit:)..tak baby hore hlavy , nebojte podari sa nam dat dole tie nestastne kila:)))

Arianna

Ahojte,

tak ja práve dnes začínam.Verím že schudnem na svoju pôvodnúváhu, prtože túto diétu som už raz držala, ale začala som sa napchávať a kilečka vyskočili hore, takže v žiadnom prípade nemôžem povedať že diéta bola zlá, alebo niečo o jojo- efekte.proste som len bola nedisciplinovaná , tam bol "pes zakopaný":) takže hor sa začať znova a Vám všetkým držim palce !:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk