Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

bambulik

ahojky moze mi prosim niekto poradit, pocula som o tej rozlisovacej diete dost, ale nemam knihu. Mohli by ste mi niekto poslat nejake recepty na 4 dni. Dakujem za ochotu.

bambulik

ahojky moze mi prosim niekto poradit, pocula som o tej rozlisovacej diete dost, ale nemam knihu. Mohli by ste mi niekto poslat nejake recepty na 4 dni. Dakujem za ochotu.

Andy11

Amali, neboj, schudnes aj ty.Niekomu to ide pomalsie, niekomu rychlejsie. Ono zalezi aj na tom, kolko mas rokov, aku mas nadvahu, kolko sa denne pohybujes, ci mas stresy....neda sa to celkom porovnavat, ze ona uz schudla za ten isty cas viac ako ja. Hlavne je, ze sme so sebou zacali nieco robit!!!!Ja si vahu udrziavam, lebo mam komplet zmeneny satnik a saty, ktore mi boli velke som dala mame. to preto, aby som si nemala co obliect, ked priberiem:))takze pribrat nemozem!!!Cely cas po diete som uz jedla normalne ale denne si sledovala vahu. Po diete som mala este asi 4 vodove dni-dobrovolne, ked som videla, ze vaha ide nad 65kg.Potom som si povedala, ze ked som vydrzala vodovy, nezacnem hned srotovat. A neprajnici na tomto fore ma len povzbudili!!!!!Povedala som si, ze im just ukazem, ze schudnem a po diete , ze zasa nepriberiem!!!Po diete sa ani nejako prejedat neda, lebo zaludok tri mesiae jedol striedmejsie a ani som nemala chut na niektore jedla. Nemohla som ist do KFC, Mc Donalda, lebo sa mi z toho olejoveho zavanu, zdvihal v tom case zaludok. Teraz si raz zacas dam aj hamburger,ale uz nemam taku chut nan, ako predtym.Niektore jedla si varim aj z diety. Niekedy ranajkukjem iba ovocie, niekedy normalne. Po skonceni diety, aby ste nepribrali je dolezita jedna vec:PRIJEM POTRAVY MUSI BYT NIZSI AKO VYDAJ ENERGIE!!!!!Prijem=vydaj.Treba aj sportovat.Ak ste studentky a penazi nie je nazvys, beh je zadarmo a super pomaha na zadok a boky. Ja som mala nohavice 46-44, teraz 38-40, zalezi od obchodu, kde kupujem.Ak mate vodovy den a ste zdrave,chodte aj do sauny. Mne pomahala, mala som chut pit a nemala chut jest.Nepite mineralku s bublinkami, ale nesytenu, lebo ja som po sytenej normalne pribrala!!!!A to som nic nejedla, vela tancovala a vela pila prave tejto sytenej mineraky a na druhy den som mala vyssiu vahu a nechapala som. To som si vtedy odriekla svedske stoly. Teraz sa na tom smejem a som rada,ze som odolala. Ved akcii bude este kopec!Tak hlavy hore, nastartuje sa a hor sa chudnut a v lete si budete chodit menit satnik a kazdy vas bude chvalit a obdivovat a vas uz ani nenapadne, ze to bola nejaka dieta. Je to pomoc nasmu zdraviu a sebavedomiu.

amali

Caves
ja mam zatial dole 3.5 KG.
Baby ked si chcete pisat hodte mi sem mailiky ja sa vam ozvem.
uz si pisem s jednou dievcinou s ineho fora a myslim ze nam to pomaha resp pomoze.

Andy11

To nie je pravda, mozu na ranajky citujem 2den ranajky:3 marhule alebo jeden banan.Banan si zvyknite jest vidlickou, narezany na kolieska.20den vitaminy obed-zapecene banany s jahodami atd.

Andy11

Pusinkalinka, spravna rec, neboj, ked som to ja zvladla a v tom cas som bola mimo Sk a chodila som aj na rozne podujatia, kde boli medzinarodne speciality, tak to zvladnes aj ty!!!Vies kolko kolegyn bolo predtym stihlejsich a teraz su tlstejsie?Prvy tyzden je kriticky, ale potom sa ti stiahne zaludok a bude to lepsie.Pokial sa da, cvic.

pusinkalinka

ahojte dievčatá,
musím sa priznať, že som začínala s touto diétou veľa-krát. Najviac ma inšpirovala moja sesternica, ktorá s touto formou stravovania schudla v priebehu roka cca 25 kg.
Teraz som sa rozhodla už vytrvať.
Zajtra začínam!!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk