Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Andy11

A este nieco, tie tri mesiace sa zdaju pri drzani diety niekedy dlhe, ale po skonceni diety sa vam to zda ako ozaj smiesne kratky cas, ked si uvedomite ,ako dlho sa na vas tie kila nalepovali, aspon na mna par rokov , a potom som ich dala dole v priebehu smiesnych troch mesiacov. 12 rokov som mala po porode nadvahu a mala som niekedy mindraky, v obchodoch s oblecenim vzdy a teraz mi je vacsinou vsetko, co skusam dobre.Nadvaha je aj castym dovodom, ked sa zene nedari otehotniet, nehovoriac o vaznejsich chorobach. Tak sa vykaslite na vsetky podrypovacky, mozno su to prave tie, ktore su zamindrakovane baculky neschopne so sebou nieco robit a takto si to kompenzuju na tych, ktore tu silu nasli!Vela zdaru!Kocim prednasku:D

Andy11

Caute, nechapem, co sa stalo s tymto chatom, ved ked som ja drzala tuto dietu, tak sme sa navzajom podporovali, davali si nove recepty, navzajom sme si radili a snazili sme sa povzbudzovat, ked mala niektora krizu.Samozrejme, ze sa nasli aj take, ktore podrypovali, ale my sme sa nedali a vacsina z nas tuto dietu aj uspesne skoncila. Ja som vymenila komplet cely satnik, zmenila uces nestretla som sa ani s jednym negativnym ohlasom. Naopak, kto ma stretol, tak sa divil, ako sa mi to podarilo a ze je zo mna polovica.
Myslim, ze nebolo rozumne, ze sa tato stranka porozdelovala na rozne "zacinam od 4.1. kto sa prida..."Prave to, ze sme sa stretavali zacinajuce s tymi co koncili, bolo super. Tie skusenejsie nam poradili a motivovali nas svojimi ubytkami na vahe a upozornovali nas na rozne rizika, a potom, ked sme boli "skusenejsie"sme zase radili my a to bolo super. Kazdu chvilku sa niektora ozvala a ja som bola doslova zavisla na tomto chate a velmi mi pomahal.
A k tej kave, ja som ju pila s mliekom, ked som mala bielkoviny, ak som mala chut.Ale snazila som sa ju pit radsej bez mlieka.Snazte sa co najviac cvicit a aj ked zhresite, pokracujte dalej. Nebojte sa, vysledok sa dostavi!Ja som skoncila dietu 30.10.2007 s vahou 63,5kg. Dnes rano som mala 64,5kg.Pisem to uz x-ty krat je to jedina dieta,ktora mi pomohla!

monalisa

caute ja som drzala tuto dietu pred 2rokmi.kavu som pila so susenym sojovym mliekom kazdy den.dala som dole 12kg

acido

samozrejme ze to vzdali
hlavne ake boli agresivne a ako sa tu s kazdym hadali,kto tvrdil,ze to nie je cesta k schudnutiu

we.ron.

ja som sa dnes dala na tu 90dnovu dietu,pretoze pocujem iba same pozitivne ohlasy..no som zvedava ako dlho to vydrzim,pretoze nemozem sa pysit pevnou volou:Dale pokusim,po sviatkoch som pribrala styri kila a tie musia ist prec a este plus nejake te tuky,ktore ma strasia niekolko rokov:D

andy11

Ahojte dievcata! Dnes mam 8 den diety a -2kg. Je to dobra dieta, tak sa nedajte nikym znechutit. Ja som pomocou nej schudla 12kg pred 2rokmi.Pocas sviatkov som bola chora, takze pohyb bol minimalny a tiez v obdobi priblizne troch mesiacov som sportovala velmi malo, tak sa to podpisalo na vahe. Nie je pravda, ze ak zacnete jest normalne, tak sa vam kila hned vratia spat, to by ste museli vyslovene zrat, sorry za vyraz. Tie kila sa nabaluju po diete aspon u mna pomalsie, sledovanie vahy je ale potrebne. Ja som si stanovila hranicu 65kg maximum, schudla som zo 76kg na 63,5kg a cely prvy rok som si tuto vahu drzala, ale som aj vela cvicila.Druhy rok som mala vahu okolo 64- 65kg. No a teraz ako som zacala chudnut po chorobe som mala 67kg a to ma nakoplo zacat so sebou nieco robit!!!Mne staci ist na 63kg a budem spokojna.V stredu konecne zacne aerobic, tak dufam, ze o tyzden uz budem mat aspon 64kg!!!Tak drzim vsetkym palce!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk