Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

adabka

Cavte baby ako to ide?Mne celkom dobre,ale nemožem si odpustit kavu s mliekom dufam že to nieje velký prehrešok.Zajtra mam ovocný den a neviem či to zvládnem vtedy som dost hladná a ešte ktomu mam aj oslavu narodenín tak dufam že to vydržím.Tak držím palce a ozvytesa pa.

amali

No asi sa tu sem tam vratim sa zabavit:)
Akurat pozeram co tu fenix trepe (taky si dobre rozumeju sa sophinkou)
no ved kto povedal ze pre 90 dnovku neplati ze vyssi vydaj energie a nizsi prijem ved s tym vsetci suhlasime ...
Ako sa nam rozohnil :) :) :) este sa tu aj "neslusne vyjadruje" sophinku to mozno rozculi podobne ako moj pravopis ci nie?

amali

Teraz ma napadlo ze niektory ludia asi uplne nepochopia co som napisala.
Tak na vysvetlenie : koncentrovat sa = sustredit sa.
bilingualne= dvojjazycne

Nevadi ...

amali

no ja prajem sophinke nech sa jej tych 16 kil nevrati a aby v tom maji mala aj tych zvysnych 20 schudnutych....
Uprine jej to zelam.

Baby pocuvajte spomenula ze na toto forum sere....m ale 90 dnovka sa mi paci a myslim ze vzajomne podporovanie sa je super co keby sme si dali navzajom e-maily a chatovali a lebo pisali si navzajom tak by sme sa vyhli tymto debilom tuna. Takto by nebol problem si vybrat s kym kecam nie???

Sophy, mozem ta tak volat Sophinka???
No viem a uplne priznavam ze je to hanba robit pravopisne chyby v Slovencine. Na vysvetlenie...Zijem 10 rokov mimo Slovenska hovorim spanielsky a anglicky (plynule)tak mi Slovencina nejako unika, viem ze to situaciu neospravedlnuje. Toto ti ale povie kazdy clovek ktory zije bilingualne, je to tazke koncentrovat sa na viac jazykov. Polepsim sa :)

[zruseny2]

adabka velmi ma mrzi ak to vnimas z mojej strany ako navazanie sa do vas.. ale ked clovek raz nechce pochopit, ze ten druhy skutocne nema dovod chciet mu zle, tak to ani nikdy nepochopi..

..zober to ako chces, ale uprimne vam prajem aby sa vam stratene kilogramy po tejto diete nevratili spat a nech ste spokojne najma vy samy so sebou ;-)

..a vsetkym zelam svetovy mier ;-))

fenix

mozte byt iba radi,ze ludia ako sophinka vam sem pisu,a uvedomte si v tej vasej hlupej hlave,ze chudnutie je vyssi vydaj energie ako prijem nic ine.a ziadna empatia a vypisovanie a podobne picoviny

adabka

Sophinka a prečo si ty nejdeš zacvičit?Ty sa vždy musíš do niekoho navážat,ludia by sa mali podporovat a nie si robit zle.A ten pravopis, není každí mudri ako ty.Inač aj mna to tu prestalo bavit si svami písat to nie je podpora.
Amali aj ja som začala druhého a zatial to ide celkom dobre.
Baby drštesa a držím palce pa.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk