Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

ada 68

ANIČKA - vôbec si nepochopila,čo som chcela povedať, tým,že sme na face,tak naša podpora je oveľa vačšia a bohatšia ako tu na zdravie.sk,pretože tam aj komunikujeme medzi sebou a sme utajená skupina,pretože nemáme záujem,aby si náš čítali všetci,ktorých tam mám ako priateľov. môžem potvrdiť,že kočky,ktoré sú tam,chudnú s vačšou motiváciou,pretože si tam dávame aj foto a rôzne iné príspevky. sme tam všetky kočky zo zdravia.sk. dokonca aj včera k nám pribudla dalšia zo zdravia.sk
je nás tam teraz 11 a privítame každú,ktorá má záujem sa k nám pridať. spravíme si aj stretko a tak sa navzájom bližšie spoznáme a bude veselo.

chce sa niekto k nám pridať na facebook?
Adriana Petrekova - Biely Kostol

Tedy

skusala som odoslanie,no ale funguje:)
ja som tiez zacala tento tyzden,minuly rok som zhodila pri tejto diete 13 kg a tento rok chcem dalsie,aby som sa dostala na povodnu vahu z mladost:DDD
citla som sa tiez uzasne a to sa mi paci,ze clovek nekombinuje vseko jedno cez druhe,ja si davam ryzu naturala celozrnne cetoviny a aj chlieb len celozrnny,tofu a sojove maso a vela cestvej zeleniny,takto sa aspon donutim zdravo sa stravovat!:)

sisa86

Ahojte dievcata uz to tu pisem po sty krat,ale budem vdacna za pomoc,potrebujem info o udrziavacej 90DD,teda pokracovanie po 90DD,aspon nejake zakladne info.dakujem velmi pekne za pomoc.

siwonka

no uz to presne asi nebude tato dieta..ale kedze ti zdravotne dovody inak nedovolia tak skus :) vsak aspon zmenis stravovacie navyky a mozno pojdu kilecka nejake aj tak dole :) a potom ked uz ti to zdravie dovoli tak pojdes normalne dalej pokracovat :)..inak ti poradit neviem :) ja by som to tak spravila

jocka67

Ahoj kočky, dietu držím od 6.4 zatiaľ sú dole 3,5kg z čoho mám velikánsku radosť, no žiaľ zo zdravotných dôvodov si myslím že v nej nemôžem pokračovať, pretože potrebujem prijímať bielkoviny a tým vápnik každý deň a tu by som chcela radu od Vás, či má zmysel pokračovať ďalej v diéte aj za cenu menších prehreškov napr.jogurt na raňajky, acidko na večeru,...alebo to už nemá zmysel i keď by som ju nerada ukončila, pretože je to prvá diéta ktorá funguje.Budem vďačná za každú odpoveď a názor.

mysiaciik

Caute baby, este som nepisala, ale sledujem vasu konverzaciu a velmi mi to pomaha, tak som sa rozhodla napisat konecne aj ja. Dnes som na ... 28 dni, zajtra ma caka prvy vodovy....juuuj, ale snad to nejako vydrzim. Aj ja som mala prehresky na Velku noc, kedze som z vychodu, a akurat na nedelu mi vysiel ovocny den...takze som ho porusila a papala vsetko, ale v pondelok som uz nabehla na normalny rezim. Snazim sa to dodrziavat, obcas s velmi malymi prehreskami, ale fakt malymi. Zo zaciatku to bolo tazke, ale telo si zvyklo, a uz sa mi ani nechce maskrtit. Frajer je pouceny, ze ma nema lanarit na nic ine :-D ziadne masrty vecer, ked si da on je to OK, len nech ma nenuka milionkrat, lebo clovek je len clovek, a ked nenuka, mne sa nepyta to papat ;-))))
Od buduceho tyzdna k tomu pridavam aj sport, kedze som bola po laparoskopii zlcnika, a mala som zakazanu fyzicku aktivitu, ale uz sa tesim, ako pomaly sa zacnem aj hybat, to snad vaha pojde dole rychlejsie. tato dieta je podla mna super...a aj to na sebe uz vidim ;-)))
tak drzim palce vsetkyyym....paaa

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk