Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

pusinkalinka

ahojte, ja som sa tiež rozhodla pre túto diétu. Začala som práve dnes. Vyzerám horšie ako tragicky.
Všetkým držím palce...

Janka2004

aj ja od zajtra začínam lebo som sa počas toho posledného roku ROZJEDLA A ZLENIVELA!veľa jem sladkostí a vôbec necvičím..no takto si svoj ďalší život nepredstavujem ..takže "nový rok, nový život" tak držte palce :-) aj ja budem všetkým ostatným držať palce ktorí sa rozhodli bojovať !!:-)

businka

Lebo za jeden den sa organizmus neprecisti. Akurat ho vybicujete. Pre telo je to akurat trapenie, nic ine. Precistovanie je o niecom uplne inom a urcite k tomu nesluzi len voda.

businka

biopich, ja vobec nemudrujem, len som vyslovila svoj nazor. Sama som schudla uz 20kg a nieco o zdravej vyzive viem, takze som si dovolila napisat, co sa mi nepaci. Tak to neber hned osobne. Ja niesom zastancom ziadnej diety. A takisto ako ostatne, aj tato ma svoje chyby.

biopich

businka po 90 dnoch je dalsia knizka dalsich 90 dni tam u si clovek v jeden den dopraje viacej a uz zacina pomalicky miesat neviem knihu som len v rychlosti videla na obed sa napr papa sacharidy a na vecer uhlohydraty a tak... postupne telo pripravit ...

no ano trikrat denne papat ale ked je clovek hladny moze zeleninku chrumat medzi tym alebo si dat kus ovocia...

nik ti nekaze tuto dietu ani ostatnym tak nemudrujte :-) ja nechapem snazite sa byt mudri ale ostatnym uz idete na nervy :-) schvalne chodite zabrdat asi mate komplexy alebo to nevydrzite a chcete to pokazit aj inym? :-)

Baby drzim vam palce ja sa k vam pridavam ale ja uz od prveho nech mam presne dni podla kalendara aspon prvy mesiac a odkladat to uz nechcem chcela som zacat uz skorej no nemala som odhodlanie...dieta je inak ucinna viem podla seba ale netreba sa vratit k zraniu a sedeniu pri telke co bola moja chyba...

drzte sa :-)

businka

Mne sa na tejto diete nepaci to, ze pocas dna ma clovek jest iba 3x vacsinou a vodny den je tiez hlupost. A zaujimalo by ma, co nasleduje PO 90-dnovke, a vsetkom dalsom.. Clovek ma jest normalne? A este sa mi nepaci ovocie na ranajky, nakolko ranajky maju byt vydatne a plnohodnotne.

8ala8

adabka
nenehaj sa odradiť tako dieta neni somarina viem že aj lekár ju označil sa dobrú. to neni diéta skôr delená strava. vyskúšala som rozne diety no toto je jediná pri ktorej môžeš ozaj jesť a nehladuješ a ozaj sa schudne. je to klvalitná dieta a poznam veľa ľulí ktorý schudli s ňou neverila by som kebyže ich nepoznám nevidím

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk