Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

ivka99

adabka, nenechaj sa odradiť, mňa nemohlo stretnúť v živote nič lepšie ako táto diéta. Pred troma rokmi som ju držala a schudla som 15 kg, pred rokom som si ju zopakovala a schudla som 8 kg, takže spolu 23 kg. Počas vianoc som z to prehnala s jedením a pribrala 2 kg a nakoľko by som ešte rada schudla nejakých 7 kg, chcem po novom roku začať znovu. Súhlasím s amali, to nie je diéta ale zmena životného štýlu. Hlavné princípy, ktoré sa týkajú kombinovania jedál som sa snažila dodržiavať aj po diéte a je to len zvyk. Mám však odskúšané, že keď chcem začať držať diétu odznova, musím pár dní všetko miešať a jesť ako keď som bola tlstá, lebo sa mi chudnutie rýchlejšie naštartuje. Ako by to telo malo byť poviem to sproste riadne zasvinené aby tá diéta zabrala. Všimla som si, že nezaberá na ľudí, ktorí sa zdravo stravujú a robia si detoxikačné kúry.Tak do toho, stojí to za to!!!

adabka

no konečne som si prečítal aj nejaký iný názor aj ja si myslím,že ked niekto schudne napr.10kg tak sa snaží nepribrat ja viem je tovelmi tažke ale skusim to aj ja sa už nemožem dočkat druhého.A sophinka si dobrá,ked si tolko schudla držím palce pa.

amali

No caute, podla mna sa vaha vratile spat tym babam ktore sa zacali po diete prezierat a zabudli ze ide o zmenu zivotneho stylu cize sa po diete neda zrat ako pred tym a nepribrat to je predsa nezmysel ved sa preto pribralo lebo sa vela jedlo a popripade nesportovalo....
Tak o diete ked sa schudne sa nesmie dostat spat do 'normalneho stravovania'
treba sa stale obmadzovat a kompenzovat cvicenim, to je jednoducho dan ktoru musime platit aby sme si drzali vahu. Suhlasim so Sofinkou ze cvicenie je dolezite to urcite, ale aj diety su rozne a roznym ludom vyhovuju rozne diety.
Gratulujem ku schudnutiu16 kil je to super a ked ti ta dieta vyhovuje a citis sa prinej dobre tak to je super.
Mne sa 90 dnovka velmi paci a uvidime ako to pojde Ja nejem maso a kravske produkty -syry atd iba naozaj prileztostne tak neviem ako mi to pojde s tym prvym dnom (nejem ani tofu) Uvidime.
Uz sa tesim na druheho!!! :)

[zruseny2]

ano, potrebujem schudnut a nie, nedrzim dietu :)

ale robim to sposobom, o ktorom na tomto fore uz toooolko toho popisaneho :) t. j. jest pravidelne v malych davkach viackrat za den, prevazne jedla zo zeleniny a kuracieho masa.. a samozrejme sport a pozitivne myslenie k tomu.. tymto sposobom sa mi zatial podarilo schudnut 16kg a este 20kg musim dat dole k uplnej spokojnosti..:) ale nemam problem si dat aj sladke, slane.. najma teraz cez vianoce a vaha nestupa :)

ved jasne..kazdy clovek ma iny nazor.. ja ta neodsudzujem.. len som vyjadrila svoj nazor a pokial sa drzis svojho, tak ti len zazelam vela stastia, aby si tymto sposobom dosiahla to co chces..:)

adabka

tak diky za tvoj názor ale ja to aj tak skusim už som vyskušala všeliake diety a nič.A ty si ako na tom tiež držíš nejaku dietu,alebo to nepotrebuješ.

[zruseny2]

ano..schudlo.. ako schudne kazdy clovek, ked drzi nejaku dietu :)

..ale 80% ludi akonahle prestane dietu drzat a zacne sa normalne stravovat, naberie vsetko naspat.. ak nie aj viac.. ved vsimni si, kolke tu pisu, ze tu dietu uz davnejsie drzali, potom zacali normalne jest a opat su tam, kde zacinali.. pripadne su na tom este horsie..

..ako mne to je jedno..kludne si drzte diety.. a ja vam drzim palce, aby sa vam schudnute kilogramy nevratili spat..

..ale samozrejme odporucam aj cvicenie.. to je velmi dolezite.. to je odpoved na tvoju otazku.. pretoze nejde len o samotny ubytok hmotnosti, ale aj o spevnenie tela.. lebo mozes mat hoci aj 50kg, ked to svalstvo bude ochabnute a mrandlave, nebude to vyzerat pritazlivo :)

[zruseny2]

pri každej diete, resp. uprave hmotnosti treba cvicit.. resp. je to urcite vhodnejsie nez drzat nejake nezmyselne diety akou je aj tato..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk