Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

adabka

Ahojte babenky
Kto začne so mnou od nového roku?Chcela by som schudnut aspon 15 kg.Je to moje novoročné predsavzatie a chcela by som to dodržat.Tak so ozvyte.

8ala8

ahojte od 2.1 ( od nového roka začínam aj ja. je to moje veľké predcavzatie do nového roka že zhodím. a tento raz sa mi to podarí.

taninka

ahojte...ja som bola na 48 dni a od 24. decembra "zeriem" vsetko....a teraz si bucham hlavu, ze preco som nevydrzala:( takze od 2-ho zacinam aj ja zase...:)

maruska1971

Ahojte. Aj ja by som chcela po sviatkoch začať znovu s touto dietou. asi pred 4 rokmi som pomocou nej schudla 15 kíl. Od vtedy som to skúšala niekoľko krát ,ale už som nemala tú pevnú vôľu, stále som ju porušila. Pridá sa niekto. Bolo by ideálne niekto kto je v rovnakom veku a v rovnakej váhovej kategórii. Viacerím to pôjde určite lepšie. Mám 38 rokov a asi 75 kg (ešte neviem po sviatkoch).Majka

bara017

zdravim, neviete mi poslat niekto nejaky link na stranku kde sa dozviem o tejto 90-dnovej diete viac, pripadne aj nejake recepty a odporucania. Chcela by som to skusit, pocula som na nu same chvali a teraz po Vianociach by sa teda zislo.. aj ked samozrejme u mna je zaklad pohyb!

anavi2

Ahojte kde ste...chcela by som zacat s 90 dnovkou ale nie sama :) potrebujem trochu podporit ako ste na tom??? po sviatkoch hmmm???

BIBINAAA

AHOJ ,,sun,,prave som docvicila na zaciatok aspon 10 a ked bude aj viac tak sa urcite nepohnevam.a prave oto ide ze idu sviatky a hlavne ta pevna vôla

sun0808

bibina,ja by som sa pridala,ale si tak trufas,ze pocas sviatkov nezhresis?inak...ja uz vyse roka zacinam...neviem sa odhodlat...je to na mna silna kava...3 mesiace.kolko chces dat dole?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk