Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

BIBINAAA

AHOJTE DNES SOM SA ROZHODLA ZE SI DAM90DNOVU DIETKU LEBO IDU VIANOCE A ZASA PRIBERIEM,JE TAM NIEKTO A IDE SO MNOU DO TOHOOOOOO.

k.a.

Ahoj babusky!

Ja som momentalne na 12-tom dni. Mam vitaminovy den. Prvy tyzden mi sli dole dve kilecka, tento isto jedno naspat. Popri dietke cvicim, nezhresujem a nechapem to.. Napadlo ma, ci to nemoze byt sposobene HAK??? Nemoze ta nejako zabezpecovat udrzanie rovnakej telesnej hmotnosti???
Trosku ma to mrzi. Nemam nadvahu, potrebovala som dat dolu len 3-4 kilecka, myslela som, ze to pojde jednoduchsie a ono to stoji :(

Vdaka za rady..
K

Denz

Vitamín C a chudnutie?
Možno sa teraz začudujete ale – ÁNO. Vitamín C totižto pomáha pri tvorbe hormónu menom noradrenalín, ktorý spolu s adrenalínom povzbudzuje činnosť obehovej sústavy a zväčšujú prietok krvi činnými svalmi. Pre vás je podstatné, že pôsobí tiež na premenu látok. Zvyšuje hladinu krvného cukru a rozkladá tuky v tukovom tkanive. Práve takto uvoľnené látky sú zdrojom energie. Výskumy tiež potvrdzujú, že väčšina obéznych ľudí má nedostatok vitamínu C. Odporúčaná denná dávka je 1 mg. Telo vitamín C nedokáže „skladovať“, a preto sa prebytok vylúči v moči.

Denz

LILLIBezvajec!
Ak cestoviny, tak nie tie, kde sa na ich výrobu použilo aspoň šesť druhov vajec. Radšej si vyberte tie zo semiliovej pšenice, ktoré sú bez cholesterolu. Ak však chcete maximálne zdravé cestoviny, mali by byť celozrnné. Keď ich varíte, neprežeňte to ani s teplotou a intenzitou varenia. Nemali by byť rozvarené, radšej skôr tvrdšie. Tvrdšie cestoviny vám naplnia žalúdok a zasýtia vás. Z potraviny, ktorá sa rozkladá v tele dlhšie sa aj pomalšie vstrebávajú cukry do krvi. Aj preto schudnetezena.atlas.sk

ecula

No prvý-krát som schudla cca. 8-9 kg, ale musím napísať, že som aj veľmi veľa cvičila: doma, na aerobicku/občas aj 2-3 hodiny denne- mrzí ma, že teraz nemám toľko času, aby som v tom pokračovala...
Teraz som zatiaľ len na 13 tom dni, a nevážim sa, to až neskôr, ale sa cítim lepšie- možno aj psychika.
A ten recept: 40 dkg hladkej múky, 3 dcl minerálnej vody, 1 prášok do pečiva, 1 ČL soli, celá rasca, 1 PL oleja.
Múku zmiešame s práškom do pečiva, soľou a pomaly prilievame vodu. Vypracujeme mäkké cesto, ešte by sa malo trocha lepiť na ruku. Pekáč vymastíme olejom, rukou cesto rozmažeme na pekáči a vlažnou rukou zarovnáme povrch. Posypeme celou rascou. Pečieme pri teplote 220 stupňov dozlatista. Zjeme len polovicu, druhú si necháme na neskôr.
Inak fajne recepty sú na:

www.receptar.websnadno.cz

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk