Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

libuška

ecula: Ahoj a vitaj medzi nami. Napíš niečo viac na koľkom si dni a ako sa ti darí,poprípade aký máš cieľ a koľko sa ti podarilo schudnúť po tých 75 dňoch.

ecula

Ahojte všetci, už po druhý-krát začínam s 90 dňou dietou. Prvý krát som ju držala cca. 75 dní, potom som začala robiť a nestíhala som si variť, tak som radšej chodila na obedy a to mi poškodilo, nakoľko nám v jedálni varili samé tukové jedlá a neviem, či nejaká polievka bola bez zahustenia. Asi po pol roku som sa vrátila do skoro pôvodnej váhy- nepribrala som úplne všetko nazad. Nakoľko viem , že to je vynikajúca diéta- a to som ich už vyskúšala, tak ju držím opäť. Navyše v knihe- dostala soom ako vysnívaný darček- sú super recepty, ktoré zjedia všetci doma a s veľkou chuťou. Môj oblúbený je aj rascový pochúť a navyše je hotový raz- dva, rodinke prípadne urobím vo forme pizze a pochutia si.

zuzinka 20

dakujem velmi lil:)
tie spagety si musim takto pripravit, viem si predstavit ake musia mnamky:), a ten arabsky chlieb, mam strasne rada..takze aj to je dobry tip:)))

LILIII

blondynecka..

..vadi mala by si dodrzat postupnost o to ide .......

zuzinka20

...pizzu mozes s paradajka,oliva,baklazan,ciketu,čatní, proste zelenina akehokolvek druhu pizzu si mozes natriet roznymi pastami.................. ja som si kupovala arabsky chlieb maju ho - TESCO i inde v potravinach ,da sa naplnit (ten chlieb),.... ta bageta ja viem zle sa to pocuva no bohuzial ziadne maslo ,sunka

sladkost - 1 kus torty,3 kusky kolaca, 1 tab. coko. NA VARENIE

zuzi ja som si zamilovala spagety s omackou tu je recept: na 1 č.l oli.oleji opraz prelisovany cesnak spolu s pasirovanymi paradajkami ,zalej teplou vodoua na miernom ohni var 10 min omacku premiesaj pridaj sol stipka korenia, bazalku a uz len nechaj zovriet nie dlho

ja som vzdy jedla salaty ku kazdemu dnu

blondynecka

Ahojte baby!:D Vadi ak raz vymenim dni .. ze namiesto ovocneho dna bude bielkovinovy a potom o den na to si dam ovocny ?? ...a potom bduem normalne podla planu pokracovat ze skroby , uhlohydraty ....??

Denz

ozaj......len tak pre zeujimavost.
Cestovina ak je prilis rozvarena...pribera sa z nej.
Treba jest cestoviny skor tvrdsie uvarene.....vtedy je to v pohode.

zuzinka 20

lilli takze ty si v UH den jedla trebars spagety po tom este napr. ovocny salat?..a neviem ake velke maju byt tie porcie...napr. aj ta sladkost ze kolko si mozem dat?..ale chcem sa aj ja uz konecne pridat:)..inak som sa chcela este spytat, napr. ked by som si chcela spravit celozrrnu bagetu, tu asi v uh den..ci nemate napad co by som si na nu mohla dat..lebo vlastne ani maslo ani sunku ani rybu ani syr si na nu nemozem dat...
aku jete potom napr. pizzu..s cim?..jedine ma napada brokolicova alebo hubova pizza..co by sa mohla

blondynecka

Ahojte ! .... libuska: dakujem za radu skusim to nejako ... len ja nie som zvyknuta veceriat posledne 2 roky som vobec nevecerala... dufam ze to neuskodi :) ... a este mam jednu otazku ze nevadi ak obedujem cca o 2hej ? lebo inac nestiham ...

libuška

blondynecka: robíš chybu, že neješ večeru. Musíš aspoň trošku. Ani ja nejem celú porciu ale len trošku.Je to aj o tej pravidelnosti.Držím palce, vydrž a ozvi sa.

blondynecka

baby ?? ... ja som momentalen na 6 dni ... :) zatial sa drzim - ziaden prehresok :P ... a ani nie som hladna :O ... dnes som ani nevladala dojest obed :) ... dufam ze tato dieta konecne vyjde a budem mat postavicku ako z casopisu ... chcela som sa len spytat ... vadi ak niekedy nezjem veceru ?? - ak na nu nemam chut ?? a nei som hladna ? ... dakujem :)) a drzim vam vsetkym palce nejako to vydrzime

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk