Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

taninka

ninka21: jasne ze ti drzime palce, neboj zvladnes a aj ked spravis prehresok, nevadi ide sa dalej..len si ver, drzim palce

elišejšn

Ahojte babenky chcem zacat z 90 dnovkou ale chcela by som vas poprosit o nejake recepty. co si robite na rozdelene dni bielkovinovy a tak dalej. ked sa uz do toho dam tak nech to ma nejaky ucinok lebo uz mi prekazaju tie kila navyse. dakujem vam zatial velmi pekne moj e-mail je eliskaellerova@zoznam.sk drzim vam palce baby dufam ze to bez problemov zvladneme a budeme pekne stihle.

libuška

ninka21: vitaj medzi nami dievčatami, vydrž a úspech je zaručený.Ja som dnes na ôsmom dni a mám dole 3kg.Musíš tomu veriť. Mám to odskúšané,určite ti to teraz vyjde.

ninka21

môžem sa k vám pridať,viem,že takých tu už bolo...ja sama som začínala 100krát...ked som schudla,tak opať som pribrala...ale mam pocit,že táá 90dňovka by mi pomohla...važim 72 a od zajtrajška idem na to:)tak mi držte prsty,nech to tentoraz dokážem...:)a nech je už koniec môjho trápenia sa...papa,inak budem tu pisať asi každý deň...hned si idem pripraviť masko na zajtra:)

taninka

libuška: dakujem moc :) len mam pocit ako keby som sa uz zastavila a zacala priberat...dnes rano som sa postavila na vahu a bolo o 3 viac, podla mna aj mne a aj vahe uz sisi, ked to az tak moc sledujem :)a neboj dockas sa aj ty 26 dna, ja ani neviem ako mi to ubehlo..drzim palce

libuška

taninka: super moc gratulujem vydrž nevzdávaj to už sa teším na môj 26.deň veľmi si mi dodala síl, teším sa s tebou -úprimne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk