Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

taninka

ahojte, ja sa uz tiez trapim 26 den a niekedy by som uz s tym najradsej skoncila, ale ked uz mam stvrtku za sebou to uz nevzdam...niekedy mi z toho uz sibe, bez tej knihy sa ani na krok nepohnem...a je pravda, ze kazde schudnute kilo, vas donuti bojovat dalej :) drzim palce

taninka

ahojte, ja sa uz tiez trapim 26 den a niekedy by som uz s tym najradsej skoncila, ale ked uz mam stvrtku za sebou to uz nevzdam...niekedy mi z toho uz sibe, bez tej knihy sa ani na krok nepohnem...a je pravda, ze kazde schudnute kilo, vas donuti bojovat dalej :) drzim palce

dominuela

Čaute babuľky tak ja som na 11 dni a cítim sa v pohode.. len momentálne by som zjedla aj skriňu.. dnes som nejaká hladná aj keď vždy som napchatá.. takže vydržala som to dodržiavať úplne na 100% aj som bola na oslave a odolala som... aj baby v škole si kupujú čipsy.. a nič to so mnou nerobí... normálne ako držím túto diétu nemám chuť na sladké ani slané.. chichi držím palce :D

LILIII

vies ty ako dlho som sa odhodlavala ,prve try dni boli strasne no pocitovala som neskutocne vela energie a to ma nakopla pretoze som sa citila naj,naj ,plet super,vlasy super, jednoduch telo sa cistilo- po zdravotnej stranke super a tie kyla parada

silna kava

obduvujem odhodlanost a pevnu volu kazdej ktora 90dni vydrzi.aj vam zavidim,pre mna to je silna kava...a tak by som chcela

LILIII

takze: dni su rozdelene a to na prvy den BIELKOVINY :obed to si mozes podla svojho vybrat chude maso,tofu,vajcia,mliecne vyrobky..... vecera rovnake ako na obed no mensie mnozstvo a bez chleba druhy den SKROBY: obed su to strukoviny,ryza,zemiaky,obylniny nezomlete.......... vecera ako na obed bez chleba treti den UHLOHYDRATY:obed su to cestoviny,slane pecivo i pizza,nekysnute cesto,jedla z muky no nekysnute bez vajec,vlocky........ vecera ,sladkost stvrty den VITAMINY:iba ovocie zelenina, susene ovocie,zelenina,kompoty,kase,polievky zeleninove,ovocne, dalsi den VODA: neboj zvladnete to!!!!!! NA RANAJKY VZDY OVOCIE,ZELENINA AKAKOLVEK,ORIESKY,SEMENA TEKUTINY PIT JE POTREBNE VELA 2L DENNE KAVA JE DOVOLENA BEZ CUKRU,MLIEKA V DEN UHLOHYDRATOCH JE SLADKE POVINNE PAPAT KU KAZDEMU OBEDU SI UROB SALAT AKYKOLVEK CI UZ OVOCNY..... KU OBEDU SA PAPA KRAJEC CHLEBA SAMOZREJME NIE KU PIZZY CYKLUS STRAVOVANIA JE: RANAJKY:od 8hod-do - 9hod OBED: od 12hod - do 14hod VECERA:od 6hod - do 8hod nenapada ma uz nic tak ak sa chces-te nieco spytat nech sa paci

LILIII

theoleander, .... teda ja som tuto dietu drzala do poslednej bodky ,dokonca som si zohnala knihu 1, 2 a schudla som 12kg a ta vaha mi ostala dodnes a to od diety je uz cca. rok , teraz sa stravujem normalne

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk