Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

za8icka

bella1988:No ja som dnes trosku spekulovala lebo sa chystam s kamaratom do pizzerky, takze na obed som mala len leco bez mesa a vajicka a vecera bude ta pizza:) No a co sa tyka toho tae-bo, tak to je super. Ked som este byvala na slovensku tak som nan chodila ale bohuzial momentalne vo Varsave nemozem najst fitko kde by tae-bo bolo ale je tu zase mnozstvo inych aktivit.

theoleander: ked je to rpe teba chujova dieta aopovrhujes tym tak potom naco do tejto temy chodis? A naco vobec prispievas? Ked uz tak si aspon precitaj ako ta dieta funguje a potom ju kritizuj

bella1988

theoleander:
prepac ale nemas pravdu...ja diety tiez neznasam a nijaku som nikdy nevydrzala drzat lebo proste som mala stale pocit ze nieco nemozem jest a prave to ma lakalo...ale tato dieta je uplne ina...lebo jest mozes vsetko aj ryzu aj zemiaky aj maso aj ovocie a zeleninu dokonca aj sladke...len to musis vediet spravne skombinovat...vobec pri tejto diete nehladujes a ja som jej dokonca vdacna ze ma donuti jest viac ovocia a zeleniny lebo jeden den je iba ovocny.,..a ja jedavam normalne hrozne malo ovocia...a najlepsie je ze tato uprava stravy naozaj funguje a vobec neni pravda ze to musis pribrat naspat...a ano pohyb je urcite dolezity to si aj ja myslim ale pri tejto uprave stravy schudnes dokonca aj ked necvicis vobec...takze tak :)

theoleander

No ja Vás obdivujem, tak striktne sa dodržiavat tej chujovej diety,Vzdy ked som zhodila nikdy nie vdaka diete ale striedmej stravy.Neviem si to predstavit.A nikdy som sa neriadila že po 6 večer už nejem a taketo veci ja by som nevydržala.

A co keby ste sa naučili jest normálne a ktomu zeleninu ovocie viac a 3krat sport do tyzdna presne vtedy sa mi upravila postava.
Dole klobuk pred Vami.

Myslim si že presne toto je potom dovod na pribratie spat, lebo ked začnete opat normálne sa stravovat, tak naberiete,sice zhodite trocha ale len na kratky cas.ovela dlhodobejši efekt je to čo j a radim.

bella1988

za8icka:
hej? tak to je super ze sa ti tak dari :) uz aby som to aj ja pocitila...ani mne nejde ani tak schudnut na vahe ako zhodit centumetre toho hnusneho tuku :D
ja sa s kamoskou chystam v pondelok prvykrat skusit ist na tae-bo :) tak som zvedava ake to bude ale zevraj to je super a krasne to formuje postavu tak vam potom dam vediet ake mam z toho pocity.
a ked si na siedmom dni tak mas tiez uhlohydraty nie? a co ty planujes dnes si robit na obedik? :)

bella1988

libuska:
no ja mam tiez dva dni uspesne za sebou a dnes planujem robit tiez cestoviny ale s takou omackou fajnou ale samozrejme bez masa :)
a inak studujem letecku dopravu v ziline...a ty mas kolko rokov? tiez si este studentka?
a kolko sa ti podarilo schudnut ked si naposledy drzala tuto dietu? ja som ju tiez kedysi drzala ale total nepoctivo a asi iba dva tyzdne a schudla som nejake 2-3 kila :) ale teraz ju chcem drzat poctivo a ozaj tych 90 dni ale uvidim aku budem mat vydrz :D a odhodlanie :)

libuška

Ahoj bella: pýtaš sa čo varím. kuracie prsia, zeleninovú polievku,zapekané zemiaky a zapekané cestoviny, ale zatiaľ mám len 2 dni za sebou. Ja som túto akože diétu-hoci ja to nepovažujem za diétu držala a jedine takto sa mi podarilo schudnúť.Tak sa držte baby a výsledok sa určite dostaví.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk