Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

mary 1983

Ahojte baby, tak ja sa priznávam v sobotu som bola an oslave a ....... ale už som popravená, tak dúfam že ďalej pojdem normálne lebo na štedrý deň budem mať len mandarinky ..za trest .. :D

dominuela ďakujem za eceptík, vyskúšam potom dam vedieť či chutilo ...

všetka nové baby vítam a nech sa darí

no a ten hrášok s mrkvou..ono nevadí že su sladké...skôr vadí že hrach je škrob, ale neva daj si len to nepreháňaj....:o)

za8icka

Kocky chcela by som sa vas nieco spytat, co si myslite o hrasku a mrkve? Leo u nas v obchode je mozne kupit miesanu mrazenu zeleninu. No a zajtra mam bielkovinovy den. A tak si robim kuracie prsia z mrkvou a hraskom. Moze to ist spolu? som niekde citala ze mrkva a hrasok maju v sebe vela cukru, takze by to mohlo patrit do druheho na? co myslite?

bella1988

libuska: takze aj ty zacinas od zajtra? a co sa chystas varit? :) a inak uhlohydraty to su cestoviny napriklad :) alebo pizza sa vtedy moze jest...a v ten den si mozes dat na veceru aj nieco sladke :) najlepsi den

libuška

Ahojte dieťáčky, ja začínam od zajtra dúfam že sa bude dariť,ak sú škroby zemiaky a ryža, potom v uhlohydrátový deň čo môžem jesť

dominuela

mary 1983
Suroviny pro přípravu pokrmu Palačinky bez mléka a vajec :
2 hrnky mléka (ovesné, kokosové, sojové ...) 2 hrnky hladké mouky 1 lžička prdopeče 2 lžičky vanilkového pudingu, 2 lžíce cukru

Všechny suroviny smícháme v hladké těsto. Pokud použijete ovesné mléko, tak občas ještě promíchejte, těsto houstne. Smažíme na oleji, pak mažeme marmeládou, sypeme skořicí .... Za recept díky manželům Petrákovým dakujeme.. :D

sú veľmi dobré.. veď potom napíš či chutili dobrú chuť

bella1988

ahojte baby tak ja som sa rozhodla ze zacnem drzat tuto dietu lebo uz to je so mnou ozaj zleeee :D :D tak by som sa rada k vam pridala ak mozem....aby som sa s vami mohla podelit o rady a podporit sa nejak :) takze nejake info o mne...mam 21 rokov, som studentka vysokej skoly a moje miery mam vysku 170cm a vazim 65kg...chcela by som dat dole tych 10kg to by bolo idealne...a co vam sa ako dari pri tej diete? kolko dni ju uz drzite? aj chodite cvicit? lebo ja chodievam ale teraz som to zanedbala a uz asi 2tyzdne som nebola tak to musim napravit :) dietu chcem zacat drzat od zajtra...ake dobre jedla si vy davate na bielkovinovy den?

mary 1983

Heeej tak to je super, že sa vám takto darí....

dominuela...nič nie je lepšie ako keď ti začnu byť volné nohavice :oDDDD... sa teším aj ja

Ako robíš tie palacinky? A s čím si ich dávaš? A to na slano či na sladko? :oD ....ja mám zajtra UH deň tak by som si spravila

dominuela

mary 1983
tak to je jasné že na vianoce šalát a rybku.. raz nevadí ale nie veľa zasa ale žiadne zákusky tie si šetrite na uhlohydrátovi dníček..

dominuela

čaute čaute.. ja na 4 dni som myslela že budem hladovať ale je to zatiaľ super.. už aj hate sa mi zdajú voľnjšie..:D milujem uhlohydrátovi deň.. palacinky boli super.. samozrejme bez mliečka a vajec.. tak a ide sa na ďalšiu 4 dňovku

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk