Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

za8icka

No ja mam dnes prvy den a to bielkoviny a kedze som sa vcera z posedenia "dotrepala" domov o pol noci tak samozrejme som nevarila takze dnes fungujem na jogurtoch:) No ale rano som si uz namocila cervenu fazulku takze to bude uz fajn:)

Tanicka no ale ked mate v robote varene tak mate len jeden druh jedla ci ako? u nas co "stolovka" - sorry ale neviem uz ako je to slovensky, tak tam mame na vyber z 12 jedal takze vzdy clovek moze kombinovat a ked uz nic nic ine sutam polievky a salaty.

Ja budem mat trosku problem cez vikendy lebo to som v skole. Studujem externe a tahame od rana do vecera a prestavky mame 15 minut a to mi len staci kym prejdem z jednej saly do druhej a neviem si predstavit ako tam vytiahnem obedar a zacnem jest. Jedalen nepripada v uvahu lebo by som to nestuihla a tam su len rychlovky a fast foody....

tanicka124

holky zacinam az zajtra =)cvicenie dnes nepripada do uvahy, kedze mam zenske problemy, a tiez mi to nevyhovuje v praci, kedze mame hotovky, a dnes nemame ziadne bielkoviny na obed. =)
je tu este taka, ktora sí nevari, ale ma v praci stravu? ja to mam blbe aj z toho hladiska, ze nemozem jest kedy chcem. taham 12tky a obed mam o 1. takze rano do seba trepat ovocie ked este spim, obed o 13:00 a koncim o 19:00 a potom uz vecerat nechcem. no neviem jak to vyriesim...
budete aj cvicit? ja sa chystam, mam doma taky vesiak na saty, myslim ze to volaju stacionarny bicykel, takze skusim na neho vyliezt, a skracovacky a tak a tak. drzim palce

mary 1983

Ahojte baby... ta ako sa darí...už ste začali???? :o) Aký mate dnes deň???
Ja škroby...
Varím čajík stále, aby som si ten môj rozožratý žaludoček zaplnila... :oD

za8icka

No tak ja ten volny den na vianoce budemmat urcite lebo si neviem predstavit vianoce bez salatika a rybky ci kapustnice.....a moj tatinko by sa asi urazil keby som nedejdla jeho kulinarske speciality po niekolkohodinovych pripravach:)

mary 1983

Ahojte baby...

tak ja som to dnes zvládla na 1....

Aj ja som rozmýšlala nad vianocami.... čo keby sme sa dohodli, že keď budeme pekne dodržiavať dietku tak na vianoce si dame jeden deň voľno.... :o) Rozhodnite!...myslím že by bola blbosť na štedrý večer jesť iba ryžu :oD.....alebo len mandarinky :oDDDDDDDDDDDDDDDD....asi by sme to nedodržali :oD.

Ja zajtra plánujem šampionove rizoto s kyslou uhorkou...už je navarené aj zabalenééé :oD

A vy?

tanicka124

no holky, mna dnes napadlo odratat si ti v kalendari, ked zacnem zajtra, na stedry den to vyjde na bielkoviny. takze zemiacky, ryza a tak. a keby som zacala v piatok, tak by som mohla na vianoce aspon bobalky =)) este uvidim no... rozmyslala som aj bad tym, ze by som na vianoce s touto dietou prestala, dala si delenu stravu, alebo jedla dietnejsie veci a menej, a po sviatkoch zase nabehnem. priberiem nejake to kilecko, ale uz vidim ako by mamca nadavala pri stole ze nema kto jest.=)
a planujem sa odfotit v spodnom pradle teraz a aj potom. na fotkach by to mozno mohlo byt vidiet. a ked sa mi podari vydrzat a zhodit aspon 5 kg, odfotim a poslem. drzte sa holky

cicusa03

ja si myslim, ze ten hrasok nevadi, lebo stale to je zelenina...za skorby sa v druhy den skor pokladaju zemiaky a ryza...takze by som vobec ten hrasok nevynechala :) a fajcit mozes v pohodke..na azete som ti uz napisala :) tiez by som tu nerada zverejnovala aj svoj nick...takze tam uz mas odkaz odo mna :)

za8icka

Hrasok ze je skrob? ajeje, to som netusila:/ to musim vymysliet k masku nieco ine...

Inak dievcata ako Vas najdem na ezete?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk