Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Anička

Ahoj sisa86,nepoteším Ťa,lebo nemám žiadny recept na udržiavačku čo by som Ti poslala.Mne sa páčila 90d.d.,ale až na konci som si kúpila knihu a tak len podľa chuti si niečo varím,alebo jem delenú stravu.Veľká noc ma rozmaškrtila čokoládou,ale váha sa drží,lebo som viac zaťažená prácou.Chystám sa znovu šporovať-asi beh.Aby bol väčší výdaj ako prijem.Pre vlastné zdravie stoji to zato.Vydržte!

jana7177

Ahojte baby,aj ja som cez sviatky zjedla aj nieco naviac,ale nevadi,idem dalej.Som vsak trochu smutna,lebo mam natrhnuty stehen.sval a dr.mi zakazal 3-4 t.behat.:( Tak aspon brusaky budu.

sisa86

Ahoj Anicka prosim ta mohla by si mi poslat tu udrziavacku ak ju mas v elektronickej podobe alebo aspon nejaky rozpis ako sa podla toho stravuje?aby som vedela ako dalej pokracovat.dakujem pekne za pomoc.simciatko@zoznam.sk

siwonka

tak včera večer som sa vrátila z východu :)) ani radšej na váhu nejdem :) (az nabuduci tyzden) take dobroty som tam papala :D..ale nevadí, čakala som to ked tam pojdem :) vsak tam sa papá a pije :).. od zajtra začínam znova dalších 90dní :)) už ani neviem čo budem variť..ale asi stale to iste :)

Anička

Ahojte.Konečne som sa dostala k počitaču aj ja.Váha udržiavacia stojí.Myslím,že počas sviatkov nikto neschudol.Hoci chcem ešte aspoň 3 kg dať dole,po ukončení 90d.už to ide ťažko-len udržiavam,a cítim potrebu zvýšiť pohyb.Dievčatá je fajn, že forum je živé,pomáha veľa,veľa ľuďom.Nie je umenie,byť v tajnosti na face,ale je múdrosť pomáhať si navzájom tu.Držte sa stojí to za to vydržať.Táto dieta nie je hladovka,ale piť veľa vody je potrebné.Všetky pozdravujem.

alise

Ahoj žienky, tak konečne sa opet aj ja zapajam do debaty... sviatky boli krute, taku krizu som mala, ale som rada, že už je po nich ... no tiež som s kamaratmi porušila aj s alkoholom, ale teraz už idem precistovat zaludok...Ale podarilo sa mi nahovorit aj sestru na tuto 90 dnovku, tak vcera som varila aj pre nu aj pre nasich chlapov- tiez trosku zdravej stravy: vykostila som uvareneho zajaca a potom ho dusila so zeleninkou... tesim sa už na obed... Teda dnes miesto 73 dňa mam opet prvý :) Pre istotu sa odvayim a6 cey vikend, nemam odvahu teraz... alebo radsej mozno aj o mesiac... prestala som pit kavu, tak som yvedava, ci sa mi vaha yacne hybat, ked nebudem porusovat absolutne nicim... som nazhavena.... tak drzim palce aj Vam :)

ada 68

nikki - ahoj,už ťa mám na face,ak by bol nejaký problém,daj vedieť,napíš mi tam na face správu.dakujem a teším sa na teba, pa

nikki.7

aho Ada...Odoslala som ti na FB žiadost o priatelstvo,tak budem rada,ak vás budem moct sledovat aj nadalej....Ja osm si tým všetkým už prešla a presne viem aký je to boj. SKúšala som aj herbalife, a ako som čítala, tak aj ty,no mne to nešlo dole. Zišlo to iba racionálnou stravou a cvičením.

Viac už na FB.

ada 68

janina - nájdeš ma na facebooku : Adriana Petreková,Biely Kostol,mám foto-stojím pri stlpe,tak si daj žiadosť na priatelov, ja ju potvrdím a potom ťa šupnem medzi naše členky na facebooku.
budem sa tešiť a pekne si to uži - to stretko s kamarátmi,pa

ak má niekto záujem sa pridať k nám na facebook,tak nech si ma dá na žiadosť k priatelom,
je to skupina,ktorú môže čítať a prispievať len tá osoba,ktorá je tam nami pridaná,takže sa nemusíte obávať,že tie prispevky bude čítať hocikto.

janina_22

jj súhlasim, terza utekám idem od mesta, zase piť s kamarátmi :D ale tak, raz za čas sa treba aj zhodiť a resetnúť :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk