Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

za8icka

cicusa03 ma pravdu s tymi menami. No ja azete som tiez za8icka,a le prave tam nie som skoro vobec tak tam mozem podat meno na Facebook pretoze tam som kazdy den:)

No a co sa tyka toho jedenia, no ja zacinam od zajtra a budem mat kuracie masko z mrknou a hraskom:)

Inak tama mala otazka...vadi ci nevadi ak fajcim pri tej diete? lebo ked osm ju drzala predtym nefajcila som ale teraz uz ano

mary1983

Ahojte dominuela, cicusa03, tanicka124 a za8icka vítam vás!

Dufam, že sa nám spolu bude dariť.

Dnes som nemala čas variť tak som kupila jogurty, dufam že to vysdržííííím :o)
Na raňajky som si dala mandarinočku :o) a uvarila cveľký čaj.

A vy ako? čo planujete papať? Teda tie čo sa rozhodli začať dnes :o)
Prajem pekný dník

cicusa03

dobre ranko babeny :)...takze ako sa vam dari? ak vam mozem poradit, mena na fcb si radsej vymente na tom pokeci..moc si tu nerozpisujte aj svoje mena a priezviska :)..ja len tak..tiez som tu dietu drzala minuly rok..a tiez prisli dni, ked som sa zacala prezierat a vsetky kila su naspat...

za8icka

Dominuela ja som inak na Facebooku:)

No ja som tuto dietu uz drzala pred par mesiacmi ale schudla som i ked som mu nedrzala teda najsvedomitejsie:) No ale potom ako som pisala blbosti,sladkosti, lieky a som tam kde som teraz:) Takze ja zacinam vo stvrtok tak uvidime:)

cicusa03

to neviem presne...ale myslim, ze v bielkovinovy by si to mohla mat :) nechodis inac na pokec alebo tak? hod sem nick..napisem ti tam

dominuela

to fakt.. no čo už.. ale to som mala len 2 plátky a na večeru som zjedla už len vajíčko.. tak to som nevedela.. ale už budem vedieť tak ďakujem.. a počuj s mliekom je to ako.. vadil by banánový koktail na ráno? v bielkovinovom dni či to vôbec nie?

cicusa03

dominuela...musim ta ale trosku opravit..nemozes miesat vajcia a syry...mozes jest len jedno..takze ked mas syr, tak len syr...a to iste na veceru...

dominuela

No jasné vydržíme.. aj keď som včera jedla dve vajcia syr a cibulovo-paprikový šalát.. nabudúce na bielkovinový niečo lepšie.. ale teším sa na zajtra na palacinky.. mňamiik..no len som zvedavá ako to zvládneme cez vianoce.. to bude srandy.. ja nemusím zákusky ale medovníky zbožnujem.. a šalát tiež :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk