Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

cicusa03

nemam inac ani tucha kolko vazim..pohybuje sa to tak okolo 81..takze sa odvazim az buduci tyzden, ked pridem domov

cicusa03

ja som ju vtedy drzala len pat tyzdnov a schusla som 9 kil..ale uz mam vsetko naspat, lebo som sa cez leto prezierala..moja vina :D ..takze tak...a nakoniec nejdem od stvrtku ale az od soboty..pretoze mame zapocty...:( babeny musime to vydrzat az do konca :D lebo chceme byt kocky no nie?

dominuela

za8icka tak som rada že si ďalšia k nám... no ja ju držím od pondelka.. ale nevybrali sme si najlepší čas.. takto budeme musieť prežiť aj vianoce :D

za8icka

Ahoj dievcata, no pridavam sa k Vam aj ja:) Som sa dnes postavila na vahu a skoro som zaplakala...lenivost,sladkosti, a tabletky spravili svoje...

takze vyska 178 a vaha 88kg

Inak cicusa03: ak ides od stvrtku tak mozeme spolu lebo ja idem tiez az od stvrtku:)

cicusa03

praveze som este nezacala, mam teraz nejake zapocty v skole, tak musim byt najedene inac sa mi toci hlava..tak chcem zacat od vikendu...az sa na to nejak pripravim..inac kolko mas rokov?

cicusa03

v pohode :)...potrebujem tiez schudnut takych 20 kil..tak dufam, ze to pojde dolu..chcem svoju povodnu vahu 57 kil :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk