Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

dominuela

Čaute slečny ja som u vás nová... takže mám 171 cm hrozne veľa kíl 83.. takže by to chcelo aspoň 20 kg dole.. :D uvidíme či to pôjde.. od včera som začala držať 90 dňovú diétu tak som zvedavá aký bude výsledok... dúfam že pozitívny.. tak teda držím palce všetkým ktoré začali alebo už sú niekde ďalej v ceste.. a držte palce aj vy mne ..

cicusa03

ahojte holky, chcem sa k vam pridat, ale az od stvrtka :) vyska 180 cm a vaha okolo 81 kg..som v zahranici, takze sa tu nemam ako odvazit :)

tanicka124

mary 1983:
idem do toho s tebou.
vyska:170cm váha: asi 69kg (nefunguje mi váha) =)), tiež som za posledne 2 mesiace nejak pribrala a necítim sa dobre.
takže držim palce

mary 1983

Ahojte baby .....od zajtra začínam s 90 - dňovkou. Pridajte sa!
Spolu nám to pôjde lepšie :o)
Cítim sa ZLE, moc som za posledný rok pribrala,....chcem mať veeeľa energie a dobre sa cítíť :o)

tanicka124

monica gazpio:
myslim, ze trosku prehanas. na druhej stane si to zober z pohladu toho, ze zeny, ktore drzia tuto dietu sa citia lepsie, maju lepsi zivot z pohladu zdravia, vyssie sebavedomie, a su aj take, ktorym sa vdaka tejto "diete" podarilo upravit metabolizmus, mnohym prestali vypadavat vlasy, mnohe zeny prestali mat problemy s travenim, s meskanim menstruacie, opuchmi noh, a kopec inych chorob alebo problemov. takze neber tuto "dietu" ako ktorukolvek inu dietu, ako napr mliecna, a podobne, lebo spominane diety drzia 15 rocne babenky, ktore chcu bez cvicenie za 2 tyzdne schudnut 15 kg. touto dietou sa chudne individualne a je to beh na dlhu trat.
P.S.: autori knihe spominajz, ze ak sa pocas tejto diety vyskytnu nejake negativne vedlajsie ucinky, s dietou treba prestat a poradit sa s lekarom.
to ze spominane zeny neprestali s touto dietou aj napriek tomu, ze videli ze maju problem, je ich problem. a to ze dalsia spominana zena si myslela, ze po skonceni diety moze zase jest hranolceky, a syr, a rezen a majonezu, je tiez jej problem. dietu netreba drzat cely zivot, ale tato dieta ta nauci zadelit trosku stravu a naucit sa kombinovat a obmedzit chtky a nejest vsetko zaradom co vidis v chladnicke.
pekny den.

monica gazpio

Milé ženy, uvedomte si, že 90 - dňová rozlišovacia diéta funguje asi takto: kým delíte stravu, všetko je OK. Chudnete, možno máte príval energie, atď, lenže na to, žiaľ mnohé nemyslíte, čo bude potom, keď deliť stravu prestanete. Funguje to takto: Pri rovnakom príjme kalórií môžete pribrať, pretože ste deliť stravu prestali. A nedá sa robiť vyváranky pre manžela, deti, aj pre seba, len kvôli diéte celý život. Deliť stravu nemôžte do smrti. Ja osobne nepoznám človeka, ktorý by vydržal na tejto diéte celý život. A jedna žena z tejto diéty dokonca pribrala a dvom vypadali vlasy. P.S. Tými vyvárankami som myslela variť stravu pre seba iné jedlo ako pre manžela a deti.

sijolie

Ahojte. ja som tuto dietu skusila a bola som s nou velmi spokojna. schudla som za tie 3 mesiace 15 kg a sem tam som to troska aj porusila ale ozaj sem tam ale inak som sa jej riadne drzala a s vysledkom som velmi spokojna. takze odporucujem. funguje

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk