Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

stihletelo

Na znamost sa dava....
pridajte sa ako ja do programu k stihlosti za akciovu cenu 1 EUR
ale je to len pre prvych 1000
Potom to bude stat 100 EUR
Baby vyuzite to teraz ked to za 1 eur

jedalnicek, cvicebny program, doplny vyzivy ... no komplet
mail cestakstihlosti@gmail.com

myss

Ahojte...Takze moja mamina drzala 90 dnovu dietu asi pred rokom a schudla 18kg, a tym ze schudla tak vela, ostarla minimalne o 10 rokov!!!!vypadali jej vlasy ale to mozno aj preto ze vysadila antikoncepciu. ale vahu si aj tak neudrzala pribrala naspat, neviem sice presne kolko pribrala ale uz sa stazovala ze na braskovu stuskovu musi schudnut aspon 5 kg :) a ked pribrala naspat tak aj vrasky zmyzli a vlasy jej naspat dorastli...takze neviem ci je ta dieta az taka dobra???? ale nevyskusas nevies...

jajkafr

zuzula25
užívaš lieky na štítnu žľazu?
Ak áno podľa mňa by si mala schudnúť a ak nie tak to aspoň skús, aby si mala dobrý pocit, že si pre seba aspoň niečo spravila:).
Mne tiež zistili hypofunkciu štítnej žľazy, začala som s touto diétou a schudla som pár kíl, a potom ma to prestalo baviť, ale držím si svoju váhu :) konečne som sa dostala späť na svojich 62 kg pri výške 168 cm a teší ma to :)
Držím palčeky a určite napíš ako si na tom :)

jablcko

ahoj zanetka,
cely vikend som sa neozvala,pretoze som sa ( ja hlupa) v sobotu vecer o 18:30 hod. rozhodla vymalovat detsku izbu.Farbu som mala uz kupenu asi 3 mesiace je tomu,len som sa do toho malovania akosi nemala.No a v sobotu vecer som sa konecne rozhodla.Sama som popresuvala vsetky skrine a dala som sa nato.Zvladla som to,akurat,ze nebol cas na nic ine.
Dakujem za info k tym DVD. Ja uz som aj uvazovala,u nas vo fitness-clube ponukaju kurzy Tea-bo no akurat,ze problem je moja mala a to,ze by som ju nemala kde nechat aj ked len 2-krat do tyzdna.V skupine to je urcite zabavnejsie.
Zajtra ma sef narodeniny a uz nam oznamil,ze si nemame nic doniest na obed,takze este musim zajtra vydrzat a od stredy sa dam na to.Tazko vysvetlim sefovi,ze nic jest nemozem,pretoze chcem schudnut :)
Budem ta informovat ako mi to ide... Som odhodlana na 100 % ... dufam,ze tak odhodlana budem aj v stredu o 21:00 hodine :)
Tak prajem este pekny dnicek a ja sa potom zase ozvem.
Este jedna otazka,pisala si,ze jes normalne akurat vecer cvicis a chudnes.Sice pomalsie ale predsa,takze mam aj ja nadej,ze to pojde aj u mna dole??Na veceru papas normalne alebo len nieco uplne lahke?Ja viem som hrozna,ale ja by som tak velmi chcela zhodit.Manzel mi povedal,ked do leta nebudem mat svoju postavu,tak by bol rad,keby sme dostali druhe babo :) No momentalne by som to asi sama s dvoma detmi nezvladla,takze musim dostat moju postavu spät :) :) :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk