Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zanetka

Jablcko, ja som cvicila najskor podla videa olgy sipkovej - aerobic. To ma chvilu celkom bavilo. Potom tiez cindy crawford mam aj ja obidve kazety, to uz ma bavilo menej. No a to tea-bo mam billy blanksa / nie som si ista, ci sa to tak pise, taky cernoch:) /. To ma bavilo najviac. Prvy raz som ledva lapala po dychu:)

Drzim palce, len vytrvaj, vysledky sa urcite dostavia. Ale odporucam ti pustit sa do toho, ked budes citit, ze si fakt odhodlana na 100%. Ked nebudes mat pochybnosti, ci vydrzis cvicit, ci schudnes atd. Proste si povedz, ze to zvladnes aj keby co bolo:)

jablcko

zanetka,
mas pravdu.Ten pohlad do zrkadla v spodenj bielizni urcite zaberie.Musim to robit kazdy den,aby som sanaozaj odhodlala na to cvicenie tak vecer. Doteraz som sa zrkadlu vyhybala,pretoze pohlad donho ma vzdy zdesil!!!
Ale asi by som sa mala odhodlat to kazdy vecr urobit a ta motivacia na cvicenie vecer pride potom sama od seba :) :) Dobry napad.
Ja to urcite skusim. SPytam sa ta este ake DVD tea-bo mas doma?? Je ich tolko,ale ked mas uz nejake odskusane,tak by som si nechala poradit.Ja mam doma od Cindy Crowford obe DVD,jeden cas som dokonca podla toho pravidelne cvicila.Doma maj aj ten bicykel a na ten si sem-tam cez vikend sadnem aspon na ty 3/4 -hodinu. Aj Nordworking-Crosstrainer mam doma a dokonca aj malu trampolinu na skakanie.. vsetko som si nakupila a stoji to v kute ... malo casu,nechut, ako si pisala,vzdy sa nasla vyhovorka ...
Ja to skusim.Zacnem normalne papat a aspon 2x cez tyzden + vikend cvicit... som zvedava ako dlho vydrzim... ale ten pohlad do zrkadla ma bude urcite nutit k tomu cviceniu.Dobra myslienka :)

zanetka

Fakt mi to strasne dlho trvalo, nez som sa k tomu dokopala. Ved hadam rok som o tom rozpravala:) Nevedela som si predstavit ako to budem stihat. A teda tradicna vyhovorka - nemam cas cvicit:)

Ver, ze ani mne sa velmi nechce vecer cvicit. To bola dalsia moja vyhovorka - ze vecer sa mi uz cvicit nechce:) Ale u mna jednoznacne zafungoval pohlad do zrkadla v spodnom pradle:)) Po tak dlhej dobe co mam tie kila navyse som sa uz jednoducho nemohla na seba pozerat:( A tak som sa odhodlala...

Ale ked sa chce vsetko sa da:) Vidis, sama som si tym presla, takze viem ake to je. Fakt treba mooooc chciet! A keby si si zacvicila doma podla DVD ci videa ked mala zaspi? Okolo tej 20-21 hod. to by si nejako zvladla. Stacilo by ti len 2x do tyzdna + cez vikend vravis, ze by sa ti dalo. Tak to by bolo fajn, nie?

Ja som tak zhodila nejake kila pred casom. Cvicila som vecer ked maly zaspal podla videa TEA-BO. A cez vikend som cvicila cez den, maly sa uz vedel sam zabavit nejaky ten cas. A kolkokrat sa stalo, ze cvicil so mnou:))

Jablcko, da sa to! Fakt treba len velmi, velmi chciet:) Pokial vahas, pochybujes, hladas vyhovorky, nepojde to. Mozno to chce este cas a dojdes do stadia, ze proste viac tie kila na sebe nebudes chciet mat ani za svet a spravis pre to vsetko. Tak to bolo u mna.

A k tomu budiku - chodim do prace na 6 hod. Sice mam pohyblivu pracovnu dobu, mohla by som prist aj na 8 hod. Ale vies, cim skor pridem, tym skor vypadnem, aby som letela stihat dalsie veci:)

jablcko

Joj zabudla som este,
to stavas tak skoro???? A to som si ja myslela,ze vstavam s kohitikmi :).
A mas toho ty tiaz dost na hlave.Mas moj obdiv,ze po takomto dni si este vecer najdes chut na cvicenie.To ja by som bola totalne hotova. :)

jablcko

zanetka,tak to ty mas ohodne viac sily a bojovneho ducha ako ja,ked o tomto case sa este prinutis na cvicenie.To ta naozaj obdivujem.Ja o tomto case sa uz k nicomu neviem odhodlat.
Bohuzial pocas prace sa nikam nedostanem,kde by som si mohla si narychlo zabehnut.
Pracujem od 8:00 - do 17:00 hodiny. Necela polhodina kym dojdem doprace a potom zase z prace ku skolke.Takze ako som pisala dcerka je od 7.30 do 17:30 hod. väcsinou v skolke.Je to naozaj dlho.Preto sa snazim ten cas vecer stravit s nou,kym nepojde do postielky.
Je to naozaj dost blbe.
Jedine cez vikend sa takto dostanem trochu ku pohybu. Ci uz vonku alebo doma a to je dost malo.

zanetka

Aj mne to velmi dlho trvalo, kym som sa odhodlala cvicit. Mam strasne malo casu, aj teraz mam co robit, aby som to ako-tak stihala. Ani ja tu nemam ani jednu babku a mam maleho syna. A ten hra futbal:) Cize: 3x do tyzdna s nim chodim na treningy + v soboty a nedele vzdy nejaky zapas, ci turnaj mimo nasho bydliska. Je to strasne narocne na cas. Ale proste som si povedala, ze MUSIM. Takze chodim cvicit vecer, väcsinou na 20 hod. Vyhoda je, ze vtedy uz mam aspon manzela doma, takze veceru, sprchu a ulozenie do postele zvladnu aj sami:)Ani mne sa tak neskoro kolkokrat nechce, ale co mi ine ostava? A budik mam na 4:50 hod. :))

A ked pises, ze tak skoro vstavas, tak do kedy si v praci, ked mala je tak dlho v skolke? Nedalo by sa ti ani po praci, kym malu vyberies zo skolky niekde vybehnut na cvicenie?

jablcko

" zanetka"

Ale ano na cvicenie som uz myslela.Jeden cas som cvicila pravidelne ale poviem pravdu momentalne mi to previdelne nejde. Minulu sobotu som si urobila cylisticku turu.Presla som nieco cez 50 km a bola totalne hotova cele poobedie :) To je tym,ze nieco take robim len raz za cas.
Som cely den v praci a ked pridem domov,tak ten cas venujem dcerke.Ved je chudina cely den od rano 7:30 hod. az do 17:30 hod. v skolke.Tak sa snazim tu trosku casu,kym ide spinkat venovat jej.Manzel pracuje mimo a chodieva kazde 10 dni na 4 dni domov.Je to malo.Nemam tu ani babicku,ktora by mi pomohla.Takze som tu na vsetko sama. No a vecer,ked dcerka zaspi a ja som doma vsetko dala dokopy,tak to uz je väcsinou po 21:00 hodina a uz sa mi o tom case nechce cvicit.Ved kym by som skoncila,dala sa dokopy a konecne zaspala .... rano o 5:20 hod uz zvoni budik,tak to by sa mi skoro ani by neoplatilo ist do postele :)
Ja neviem....
Ako som uz pisala,uvazujem casto o tom,ze zacnem jest normalne,kontrolovat porcie a mnozstvo a snad to pojde aj takto dole
Pises,ze papas normalne a ide to aj v nasom veku dole,pomalsie ale ide ... tak uvidim asi to skusim.Lebo mas pravdu cely zivot takto ako teraz papam,papat nebudem a niet diety bez jojo-efektu....
Ale ked clovek cita ake vysledky tu niektori maju s touto dietou,tak to cloveka samozrejme zlaka a chce to aj on vyskusat a dufa,ze aj on zhodi tolko ...

zanetka

Jablcko, ja mam 34 r.:) takze viem velmi dobre o com hovoris:) Fakt to asi bude o tom, ze ziadna dieta nepomoze dlhodobo, chce to zmenu stravovania nastalo. Preto som sa tentokrat vybrala inou cestou. Nie ziadna dieta, proste sa stravujem pravidelne a zdravo + cvicim. A ked mam obcas chut na sladke, tak si dam aj to. A jem aj po 17 hod. Je pravda, ze ta vaha ide dole len velmi pomaly, ale lepsie ako nic.

Inak, v tom prvom odstavci co pises, si napisala presne to iste, co aj ja:) Ziadne prezieranie, ale obcas to, obcas tamto a po tom 90-dnovom obmedzovani sa v jedle sa tie kila krasne lepia naspät - telo robi zasoby, ved co keby nahodou zas prisla kriza nejedenia? :))

Neskusala si pridat nejake cvicenie?

jablcko

"zanetka" ja som ta nechcela v ziadnom pripade nejako urazit.Nepovedala som,ze si sa prezierala,ale myslim si,ze ked clovek nedrzi ziadnu dietu,tak automaticky sa prestane kontrolavat a v priebehu dna zobne vzdy tu do niecoho a potom tam do niecoho.Nemusia to byt ani neviem ako kaloricke veci a tak automaticky zacne viac papat ako pocas diety.To je vsetko.
Ja sa naozaj bojim,ze ak skoncim s touto dietou,ze zacnem opät priberat.Vela-krta ( skoro denne) si kladiem otazku,ci to nezahodit za hlavu s touto dietou a skusit jest ako som jedla predtym,ked som mala 10 kg menej.Nestala som kazdy vecer pri sporaku a varila si nejake jedla.Kupila som si vzdy celozrny chlebik alebo zemlu,namastila maslom,nie vela,tak normalne ( ale len s tym ,co ma 25 %tuku),k tomu stale bud paradajku alebo uhorku alebo papriku a hotovy bol obed do roboty.Vecer som vtedy ale malokedy jedavala.Niekedy,ale nie vzdy a ked tak väcsinou len jogurt.A nebola som vobec hladna.Niekedy som cely den zjedla len jgurty s dietnymi sucharmi alebo tak.Casto si hovorim,ci by nebola tato alternativa lepsia:Teda hlavne pre penazenku by to bolo lepsie :).Ten jogurt alebo chlieb nieje tak drahy ako kazdy den nakup na varenie.A hlavne teraz,co je tak teplo nie je nic chutnejsie ako fantasticky studeny jogurt alebo spominany celozrny chlebik s skvele dozretou paradajkou.
Ale ja mam uz 32 rokov a chudnutie uz nie je take lahke ako ked som mala 18. Mam strach,ze len ked budem toto papat ( a vecer po 17:00 hodine nic viac),ze to uz na mna nezaberie a v tom veku nemam sancu takto schudnut.Neviem.Samozrejme,ze by sa mi viac pacilo normalne papat,to na co mam prave chut,ale schudnem takto hnusnych 10 kil,co mam navyse???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk