Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zanetka

Jablcko, ja som urcite nezacala prezierat:) To ani nahodou. Ale zacala som jest proste tak normalne. Nehovor mi, ze si myslis, ze 90-dnovka je normalne stravovanie:)) Nie je, neda sa tak jest cely zivot. Cize zakonite po nej zacnes jest aj trosku ine jedla a castejsie. A je to. Dala som si potom na obed napr. aj mäso so zemiakmi, urcite obcas aj nieco sladke a to nie casto!! Ked bola nejaka oslava, dala som si ci uz chlebicek alebo zakusok. Ale som sa NEPREZIERALA, kedze aj predtym som sa zdravo stravovala. Take, ze zelenina, pohanka, ciste vlocky, biele jogurty - to bolo u mna normalne vzdy. Len som potrebovala zhodit poporodne kg.

Pozri, sama uvidis. Aj ja som najskor nabrala hned po skonceni 2 kg. A potom postupne to liezlo hore. Myslis, ze o jojo efekte sa hovori len tak zo srandy? :)

Ale drzim palce, aby to v tvojom pripade bolo inak. Sakra si budes musiet davat pozor, ked si chces dokazat, ze väcsinu z tych zhodenych kg nenaberies spät:) A to ta aj tak cely zivot bavit nebude...

jajkafr

Ahoj jablcko

Veľmi si ma potešila svojou správou. Aj naďalej držím palčeky nech sa ti to podarí a dosiahneš svoju vysnívanú postavu. Ja som v poslednej dobe pribrala neviem koľko ešte stále som na stáži a váhe v nemocnici sa zdaleka vyhýbam :D Odvážim sa až doma a už teraz viem, že z hrôzou zistím, že som pribrala nejaké min. 2-3 kilá. Teraz sú predomnou 3 dni voľna čo znamená že nebudem robiť dvanástku a budem sa môcť kedykoľvek v pohodičke najesť. Lebo keď som prišla po službe o pol 7 na ubytovňu nahádzala som do seba čo mi prišlo do cesty. Aj keď som celý deň takmer nič nejedla, ale večer dať do seba toľko kalórii nieje dobre. Po príchode domov možno začnej z 90-dňovkou alebo prestanem jesť po 17 hod. ešte uvidím a možno to zhodím bicyklovaním :)

Aj naďalej držím palčeky a čakám na tvoju ďalšiu správu o tom, ako pokračuješ :)

jablcko

Ahoj Jajkafr,

tak sa dnes opät hlasim. mam dnes uz 9 den a vcera za sebou vitaminovy den. na moje prekvapenie neziadalo sa mi vobec tolko jest,kolko som myslela,ze asi v ten den pojem. Super.
Rano som sa dnes postavila na vahu a juchuuuu mam 2,6 Kg dole !! Som stastna!! Dufam,ze to pojde uz len dole a nikdy viac hore.
Kvoli tomu,co pisala "zanetka" ja s tym pocitam,ze ak zacnem jest normalne,tak nieco zase priberiem,ale viac ako 2 kg by to nemali byt.Neverim,ze ked clovek sa kontroluje co je a kolko,ze znovu naberie 10 kg naspät. Teda spolieham sa na seba,ze ak sa mi podari zhodit tie vysnivane 10 Kg ( teda uz len 7,4 kg hehe ) tak budem taka stastna,ze sa uz nikdy viac nebude prejedat tak,ze znovu ich naberiem spät.Teda verim si!!! Zatial sa stravujem podla tejto diety a som s nou spokojna.Co bude dalej,s tym si budem robit starosti,ked to bude stat predo dvermi.Zatial som len stastna,pretoze sa priblizujem ( pomaly ale isto) k cielu.

zanetka

Ja som 90-dnovku drzala pred vyse rokom. Schudla som 10 kg. No a teraz po case mam spät 6 kg. Pomaly sa na mna zase lepili:( Ako tu uz niekto spominal, jasne, ze sa nevydrzime takto stravovat cely zivot! Po diete som sa urcite nezacala prezierat. Napr. chlieb, pecivo, vysmazane atd. mi nikdy nechybalo, takze to som nejedla ani pred ani po diete. Vsimnite si, kolko zien napise, ze tuto dietu drzalo, aj schudli, ale teraz ju idu drzat zas... Alebo napisu, ze schudli, ale kedze sa potom prezierali, pripadne im prisli do toho nejake problemy, tak preto zas pribrali spät. Asi to tak celkom nebude. Proste klasika - JOJO efekt:((

Teraz som zacala chudnut iba tak " obycajne " podla toho co som nastudovala na nete na roznych strankach. Cize jem cca kazde 3 hodiny, vela pijem, samozrejme vela zeleniny, ovocie max. 2 ks denne / obsahuje vela cukru / a ziadne take ze nejest po 17 hod. Presne to spomaluje metabolizmus a spomaleny metabolizmus sa po diete = jojo efektu. Posledne jedlo ma byt 2-3 hodiny pred spanim a samozrejme nieco lahsie. Sacharidy nekonzumovat poobede a vecer uz vobec nie. Skor sa zamerat na bielkoviny. No a chodim na spinning 3x do tyzdna. Vysledok je sice iba 2 kg za 3 tyzdne, ale toto je stravovanie co si viem predstavit dlhodobo. Neodopieram si ziadne jedlo, kvoli tomu, ze prave dnes nemam taky a taky den.

Drzim palce v chudnuti:)

jajkafr

ahoj lenka79 schudnúť 12kg za 65 dní je dosť tvoje dni ti môžu meškať kvôli tomu. Taktiež kvôli veľkému úbytku kg za krátky čas sa môžeš cítiť slabo... viem že chceš mať svoju vysnívanú postavu čo najrýchlejšie ale pomaly ďalej zájdeš. Odporučila by som ti, aby si si skúsila túto váhu udržať alebo aspoň kilo-dva pribrať dokým sa nebudeš cítiť dobre a potom môžeš pokračovať. Tiež by ti mali prísť aj tvoje dni. Môžem sa tiež opýtať koľko kg vážiš a akú máš výšku? Alebo ak vieš tak stačí napísať BMI. Tvoje dni ti môžu meškať aj keď máš podváhu

lenka79

ahojte ja by som sa chcela spytat, ci ste pri tejto diete nepocitovali nejake zdravotne tazkosti, ja drzim dnes 65ty den prve dva mesiace som sa citila uplne super teraz tento treti mesiac sa citim vystavena a bez energie da sa povedat , ze drzim dost poctivo. A najvacsi stres mam z toho ze mi meskaju moje dni, tak sa bojim aby som si neponicila zdravie. Schudla som nejakých 12 kg zatial

Janjelka

Ahojte. Tuto dietu som drzala asi 3 krat. Prvy krat bol ubytok 15 kg, no nieco som nabrala spat. Tak som ju skusila znova, no uz to neslo tak ako prvy krat. Telo uz vedelo co ho caka, tak sa vedelo ubranit. Chcem sa vas co praktizujete tuto dietu opytat, ci je mozne, ze vdaka tejto po sebe sa opakujucej diete sa mohlo stat, ze nieco v mojom organizme zblblo a mam zle vysledky zo stitnej zlazy? Nemam totiz ziadne problemy a priznaky, ktore moze vyvolavat zla funkcia stitnej zlazy.

jablcko

Tak dala som sa od vcera nato.Som zvedava ako to bude u mna fungovat.
Ja to risknem,ved nemam co stratit. ( Mozno len zopar kil :) )

S tym normalnym jedenim po dietat, som myslela len,ze si dam na ranajky aj zemlu, alebo ku ryzi mäsko.Nejedavam mastne jedla.Nikdy mi to nechutilo.Ja som skor na sladkosti.Viem ich zjest neurekom. Takto som nabrala 10 kg navyse a presne tie musia ist opät dole, Aduliena.
Vsetci s touto dietou schudli,tak to chcem vyskusat aj ja. Ratam s tym,ze po skoncenim priberiem opät nieco,ale dufam,ze to nebude viac ako tie 2 kg. Tie sa daju vzdy lahsie zhodit ako tie 10 kg.
Tak mi drzte palce. Mam za sebou prvy den a zatial sa citim celkom dobre.Akurat,ze som z ovocia a z tolko vody velmi nafuknuta.Ale snazim sa to ignorovat.Sustredujem sa na to,ze ak vydrzim budem mat ( dufam ) o 10 kg menej a v tom pripade mi je nafuknute brucho pocas tejto diety jedno.
Tak vas budem informovat ako mi to ide.
Dakujem Jajkfr, uz mi je celkom fajn.Dostala som v pondelok poriadnu injekciiu a ta postavila celkom dobre na nohy.
Tak zatial este pekny dnicek prajem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk