Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

jajkafr

Ahoj jablcko....
neviem ako to je po skončení diéty ja som ju ledva začala a hneď som s ňou skončila lebo som odišla na stáž do zahraničia a není možné aby som sa tu takto stravovala pretože pracujem a nestíham si variť a zo začiatku som nemala ani vhodné podmienky na to, aby som si pripravovala nejaké jedlo pretože na tej starej ubytovni sa to nedalo.

Ak si myslíš, že túto diétu zvládneš tak sa jej drž ďalej. Ak si myslíš, že to nezvládneš tak skús to, že od 17:00 nebudeš jesť iba piť vodu.

Prajem skoré uzdravenie. A držím palčeky nech sa rozhodneš akokoľvek.

Aduliena

Jablcko, neviem, z akej váhy chudneš, koľko by si chcela schudnúť. Samozrejme, že po skončení 90-dňovky priberieš späť. Ale len v prípade, ak sa budeš stravovať tak ako doteraz. Lebo ak máš nejaké kilá navyše, tak iste niečo robíš vo svojom stravovaní nesprávne. Ja som prvýkrát schudla 12kg. Lenže potom som ochorela, nemala žiadny pohyb, len som ležala a kilá sa vrátili. Ale potom som sa do toho pustila znova a schudla som 10kg. Odvtedy prešlo už vyše roka a pol a ja mám späť 2kg, takže 8kg je nenávratne preč.Stravujem sa normálne. Ale veľa vecí, ktoré som pojedla predtým, teraz nejem. Neláka ma viac klobása, slanina, paštéty, salámy, párky a hory sladkostí. Sladkosti si doprajem aj teraz, ale len občas. A je to ok.

petka321

ahojte nema niekto knihu 90 roz. diety v elektronickej podobe? Ak ano poslite mi ju prosim na mail aj ja chcem schudnut:) moj mail elizabeth34@azet.sk dakujeeeem

jablcko

Joj dievcata zabudla som sa nieco dolezite opytat.
Ako to vyzera po 90-dnovej diete.Nepribereim 2-krat tolko spät,ked zacnem jest opät ryzu spolu s mäsom,alebo na ranajky si dam zemlu?? Pretoze cely zivot takto jest,tak to si neviem predstavit.
Oplati sa mi vobec zacinat s touto dietou,ked viem,ze potom zacnem jest normalne,ale snad v mensich porciach??
Alebo mam potom radsej tut dietu zabudnut a skusit to radsej s normalnym jedenim,akurat,ze vecer po 18:00 hodine uz nic do ust nevezmem????
Prosim dajte mi vediet,co si vy myslite.
Dakujem vam velmi pekne.
Zdravim a prajem este pekny dnicek.

jablcko

Ahojte Jajkafr a Lenka79. Dakujem velmi pekne,ze ma takto motivujete.Velmi to pomaha.Dakujem este raz.
S tym pitim to musim naozaj nejako vymysliet a co sa tyka toho ovocia,tak ano.Urcite som zjedla toho viac ako bolo dovolene,ale ked som mala hlad :).
Bohuzial,moja dcerka sa z choroby dostala a chytila som ju teraz ja.Je mi naozaj dost zle a tak som nemala ani chut ist na na kup a uz vobec nie postavit sa za sporak.Takze som si momentalne urobila malu pauzu v tejto diete a jem zatial len nieco,co sa rychlo urobi a ja opät zaleziem do postele.Ale slubila som si,ze od druheho tyzdna sa dam opät na boj a pokusim sa tento-krat naozaj vydrzat.Mala bola chora,ja som chora,tak uz vlastne nic nemoze prist do toho a musim musim tento-krat naozaj vydrzat.
Dievcata budem potrebovat vasu pomoc!!!!
Bohuzial vosla tato choroba do mojich planov a znicila vsetko a potom tie 300g navyse... pomotalo mi to cele hlavu.Ale,ked hovorite,ze mam vydrzat a ono to bude naozaj dobre,tak ja to od buduceho tyzdna skusim znovu.Dufam,ze mi uz bude lepsie a budem hned od pondelka moct zacat s bojom proti kilam.Budem Vas obe informovat ako som na tom.Momentalne sa citim velmi zle a tento text asi nedava zmysel idem si lahnut,ale nadej som este nevzdala,ze aj ja to dokazem ako vy dve.
Tebe Lenka chem este vyslovit poklonu,ze to pri tom vsetkom tak dobre aj s touto dietou stihas.Keby ja som uz mala aspon 30 den za sebou a mohla konecne povedat: jupi zvladla som to.Ide vaha nadol.Ale ako pisem nevzdavam,ja to zvladnem.Ale teraz je dolezite aby som sa najprv povzbierala na nohy.
Dievcata,prajem Vam este pekny vecera ja sa opät ozvem.
Dakujem za vasu podporu.Ste velmi zlate.

jajkafr

Ahoj jablcko ked si s tým začala tak sa nevzdávaj tých 300 g nemusí nič znamenať jeden deň keď som to trošku prehnala z ovocím medzi jedlami tak som mala kilo viac ale potom to už išlo dole. S tým pitným režimom to môžeš spraviť aj tak, že si vezmeš dajme tomu 2l fľašu vody a budeš ju nosiť stále so sebou a vždy z nej budeš po trochu piť. Ja sa tiež donutím piť jedine z nudy. Keď som v práci a nemám čo robiť tak chodím a každú chvíľu pijem :D a doma keď sedím, alebo keď sa učím tak mám väčšinou pol litrový pohár vody pri sebe a vždy z neho popíjam ak to vyjpijem nalejem si další pohár a tak mám istotu, že pitný režim dodržím chodím síce trošku viac na wc ale keď som doma tak to je v pohode :)urči si že denne vypiješ 2l fľašu vody čo vypiješ naviac je len plus pre teba. Navyše voda pomáha detoxikovať organizmus. A hlava ťa môže bolievať aj z toho, že málo piješ.

Ako vyzerá približne tvoj jedálniček? Neješ počas dňa viac ovocia medzi tými hlavnými jedlami? To môže tiež spôsobovať to, že priberieš namiesto toho, aby si schudla. Kamoška čo drží tu diétu už 3. mesiac vravela, že vynechala vodný deň vraj niekomu sa potom váha zastaví a už ďalej nechudne. Neviem čo je na tom pravdy, ale ten vodný deň by som vynechala aj ja, pretože si neviem predstaviť, žeby som celý deň nič nejedla a bola iba o vode.

To že je tvojej dcérke už lepšie ma teší... držím palčeky v ďalšom úspešnom boji s kilogramami

A inak jedna rada: Ja sa vážim vždy ráno. Idem na toaletu a ešte v pyžame sa postavím na váhu. Vtedy je 100% šanca, že odvážiš len svoje kilogramy a nie aj jedlo, ktoré si zjedla počas dňa :)

lenka79

jablčko) ahoj na tieto stranky chodim kazdy den, pisem len sporadicky. Po precitani tvojho prispevku mi nedalo a musim ti napisat. Takze ja som s 90 dnovou dietou zacala 15.6. cize dnes mam 53. den. Mam 30 rokov a na zaciatku diety pri 175 cm som mala 79 kg. Teraz mam o 10 kg menej a citim sa fantasticky a chcem to vydrzat dokonca, este uvazuje ze by som sa takto stravovala dlhodobejsie alebo len kvazi delenu stravu ale to sa este uvidi, lebo neviem ako by som stihala pracu, skolu, ucenie a este aj druhu pracu s kazdodenným varenim a mistickami nabalenymi a pobehovanim medzi tymto vsetkym. Mozno si teraz povies aha na hrdinku, no zo zaciatku som taka hrdinka nebola prve 3 dni diety som sa citila naozaj strasne v jednom kuse som sa nalievala mineralkou a cajom takze vecer som mala brocho neuveritelne nafuknute az ma bolelo a to nielen na dotyk, prvý tyzden bol fakt strasny ( obdivujem kocky, co tu napisu, ze su v pohode -). ) ale potom sa to zlomilo zacala som sa citit fajn vyrovnana, a ten pocit ked mi zacali byt volne veci a ides do obchodu a maju na teba velkost to sa neda opisat, nehovorim ze predtym som si nekupila v normalnom obchode nieco na seba to nie ale prevazne to bolo v ciernej , tmavomodrej a hnedej farbe, teraz som zrazu po tridiatke farebna -). Baby v praci len krutia hlavou, ze aka som stale usmiata a vesela a vyrovna. Takze neber tento moj prispevok ako chvalu alebo nieco podobne, len som sa ti tu snazila napisat nieco co by ta mohlo motivovat a ked prekonas tie prve dni ja myslim ze to bude fajn a za ten pocit to urcite stoji. A este nieco aby som ta motivovala viac pisem , ze som schudla 10 kg a to len za prvy mesiac som schudla8,5 kg cize najviac to ide ten prvy mesiac teraz som aj troska sklamana, ze sa to tak povediac zastavilo ale chcem to vydrzat a uvidim a necvicim urcite to bude aj tam, len chodim peso a sem tam bicyklujem. Takze drzim palce a ked som ta troska motivovala tak budem velmi rada. A este neico na uplny koniec chudnutie zacina v hlave, takze musis byt rozhodnuta, ze to naozaj chces a neospravedlnovat si sama pred sebou ze dnes bolo toto a hento. Inak cele moje okolie ked niekam pridem ci uz k nasim alebo v praci ich prva otazka napr. mama aky mas dnes dnes mozme vecer grilovat? a ja v pohode ved si mozem ugrilovat cukinu napr. ked mam len vitaminovy alebo zemiak ked mam skroby alebo masko ked je ten stastnejsi den. Takze uz fakt koncim a drzim palce. Pekny den

jablcko

Ahoj Jajkafr,dakujem za tak dlhu a hlavne detailnu odpoved na moje otazky. Ja mam o 12 rokov viac ako ty a v podstate by som mala ja byt ta jedina,ktora dava rady :) Aky je ten svet zaujimavy.
Ja som dnes nevydrzala.Az do 18:30 hod som sa drzala skvele a potom prisla jedna velika chyba z mojej strany.Postavila som sa na vahu a mala som o 300 g viac a nie menej!!Asi na mna tato dieta nefunguje.Ja musim byt vzdy vynimka.No v kazdom pripade ma to vyviedlo z mieri a zo zufalstva,ze asi zase neschudnem,som si dala celozrnu zemlu s maslom a paradajkou.Som hrozna!! Ja narozdiel od teba by som sa vedela stravovat len na chlebe ,masle a paradajke alebo uhorke alebo paprike.Mnam. Momentalne mi ten pohlad na vahu znicil celu naladu a hlavne celu motivaciu,co som si na tuto dietu dala.Zacinam pochybovat,ze na mna bude tato dieta posobit rovnako ako na teba a ostatnych.V podstate,ked si precitam clanky na tejto strane niet cloveka,ktory by touto dietou neschudol,tak preco to na mne vobec nefunguje?Ja som za 4 dni pribrala 300g : tomu hovorim dieta.
Ja neviem,stracam motivaciu.Skusim to este dalej ale neviem ci to ma u mna zmysel.Doteraz som jedla pri bielkovinovom a skrobovom dni krajec chleba ako to pisu v knihe.Mozno to bola chyba.Teraz skusim bez toho krajca a som zvedava,ci to pomoze.
S pitim mam naozaj velke problemy.Pijem velmi malo.Momentalne som stastna,ked sa mi podari vypit 1 1/2 L mineralky.Ale stoji ma to namahy.Kedze moje telo nie je zvyknute na tolko tekutin,ked vypijem cez den viac,totalne sa mi naplni brucho.Vyzeram akoby som bola opät tehotna.Citim sa dost zle.Vela ludi mi povedalo,ze je to normalne a ze mam vydrzat a ono sa to casom upravi,ale mam s tym problemy a tak pijem jeden den viac,druhy zase menej ... co k tomu dodat.Moja chyba.
Takze,skusim to naozaj posledny-krat.Nebudem sa vazit.Pozriem sa na vahu az tak o tyzden a dufam,ze budem vidiet nieco krajsie ako dnes.
Inac dakujem,mojej dcerke uz je lepsie.Zvladli sme to.
Dakujem ti velmi pekne za tak povzbudzujuce slova.Dnes som to naozaj potrebovala.
Inac prajem ti vela zabavy na VS.Ja som rada,ze sa uz ucit nemusim.Do noci sediet pri knizkach a do vecera na prednaskach.Brrr. Hrozny cas.Ale aj ten prejde.Tak drz sa a ja ti dam urcite vediet ako to u mna ide dalej.Mozno to zase vzdam.U mna akosi nic nefunguje.Ale este si dam jednu sancu.

ivula

ahojte chcela by som sa spýtať že ako je to s touto diétou, keď ja pracujem dlho do noci dalo by sa povedať do rána, ked začínam ranajkovať tak je už skoro 12 hodín na obed tak by ma zaujímalo či si môžem dať aj niečo po 20 hodine ked že ja nemám ten spánkový režim ako sa predpokladá, Ďakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk