Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

karioll

je normalne jedenie a normalne jedenie,nepoznam ta a ludia su vselijaky divny,preto som pisal o klobase a slanine:(.kedze sa uz nebavime o tukoch,je dolezity prijem sacharidov,cize okolo 100-120g,podla vahy a charakteru cinnosti,cize ci si inteligent a sedis cely den,alebo kopes jamy s krompacom.ale to je o zdravom zivotnom style,nie o diete.myslim to tak,ze ked je vysoky prijem sacharidov,telo ich ulozi ako tuk.normalna davka je 80g.surovych cestovin na obed ci veceru,co je celkom malo,ze?myslim,ze najlepsie je zobrat nejaky uplatok,ist za dietnou sestrou do nemocnice,aby ti dala podklady na zdrave stravovanie.ale opakujem,malo jes,pomaly metabolizmus,a telo nepusti tuk zo zasob

Helus

Ahojte dnes som mala vitaminy,a strasne ma bolela hlava,a to tak,ze som myslela,ze odpadnem,ma s tym tiez niekto probemy,ak ano napiste,ako to prekonat,to bolo uz oh hladu dakujem,

jablcko

karioll ) mozno to bude teraz zniet smiesne,ale to vsetko ja viem.Co ja som sa uz nacitala knih a prispevkov od odbornikov na internete.Moj manzel sa mi smeje,ze uz by som aj sama mohla pomaly napisat knizku-
Ale nic nefunguje u mna.Mam maly problem a sice asi ako kazda zena.Myslim si,ze ak nebudem drzat dietu,nikdy neschudnem.Je to smiesne,ale je to tak.Ked budem jest normalne,tak si postavu mozno udrzim ( teda nepriberiem viac),ale ja chcem schudnut a to predsa nejde bez diety!! Tja,co k tomu dodat.
A mimochodom nejedavam slaninu a klobasu :)

karioll

kazda dieta je cesta do pekla.cim skor na to prides,tym lepsie.zaklad je jest vsetko a v malych porciach,30%tuk musi byt.myslim orechy a pod,nie slaninu s klobasou,20-30%bielkoviny a zbytok sacharidy.vsetko ostatne sposobi velke zdravotne problemy,a hlavne to nefunguje.bez znalosti metabolizmu vypisovat vselijake diete moze kazdy magor.a ten kto uveri,je taky isty.a jest 5,6 krat za den.ked nebudes jest spomalis metabolizmus a nikdy neschudnes.telo musi vediet,ze dostane pravidelne jest,aby pustilo tuky zo zasob na zadku,bruchu,stehnach,vo vnutri tela a pod

Jablcko

Ahojte baby,
citam si tieto urivky uz aspon 3 tyzdne a obdivujem kazdu z vas.
Ja som mala osobne problemy a podarilo sa mi v priebehu 1/2 roka pribrat 10 kil.Je to hroza!!! Kazde rano,je mi do placu,ked otvorim skrinu a pozriem sa ake nadherne veci v nej visia a nic z toho si nemozem obliect,pretoze mi je vsetko uzke!!! Strasne,strasne by som chcela svoju postavu spät a moct si opät nieco z tychto veci obliect.Velmi som sa utiahla,pretoze sa citim strasne tucna a nesympaticka.Aj v praci si to uz vsimli a stale pocuvam otazky,preco som sa tak sama do seba utiahla.Ale nemozem kazdemu predsa vesat na nos,ze mam neuveritelne komplexy z tych 10 Kil,co su navyse!!!
Tato Dieta ma velmi zaujala.Kupila som si knizku a myslela som : Hura aj ja to zvladnem a budem opät chuducka!!!
Tja realita je bohuzial ina. Uz 2-krat som sa pokusila zacat,ale nejde mi to. Po tom ovoci doobeda sa citim hrozne nafuknuta,je mi dost blbo.Brucho mam totalne tvrde,byvam hladna a neuveritelne ma boli cely den hlava.Takze to vzdy vzdam.
Chcela by som sa opytat,ci ste to aj vy mali takto na zaciatku. Mozem naozaj jest len 3-krat denne?? Prosim, ako sa motivujete,ked vas cely den boli hlava,mate nafuknute brucho,cim sa citite este viac tucnejsia a k tomu vsetkemu vam este cely den ide sef na nervy?

Zlať

jesť treba často,aj 2až 3hod.denne,zeleninka mäsko,znížiť príjem sacharidov,prestať jesť chlieb a pečivo,žiadne sladené malinovky..a bude dobre...alebo sa oddáť do rúk odborníka.

-odkaz odstránený-

menyus

ja so schudla 30 kg pocas 1 roka na principe tejto diety, stale som ju drzala asi 7 tyzdnov, 3 krat som ju spravila a zakazdym som zhodila 10 kg. zakazdym som potom jedla ako som zvykla predtym a nenabrala som naspat nic... Moj styl bol rano 1 kus ovocia a poobede jest kolko len chcem z toho co mozem ten den, ale cele poobedie jem to iste, cize ak mam zemiaky na obed tak cele popoludnie som jedla len zemiaky. Je to uzasna dieta a kazdy kto to drzal schudol plne...

TinaG

dudinka, ako sa ti darí ???
ako som už pisala, mne dost dobre, zatial som zo sebou spokojná:).

maj sa pekne:)

a odial si (ak sa smiem opýtať) ???
ja z okr. NZ.

TinaG

Ahojte,

no ja som už schudla 3,5 kg, dnes to mám 14.den :))). No stalo sa mi, že som si dala niečo, čo som nemala (zmrzku, alebo mäsko so zemiakmi - u svokry - ale to sme boli celý den na kupku a takmer som nič nejedla).

Dá sa to, len naozaj treba veeeeľmi chcieť a držať sa celého postupu :)

Majte sa pekne

smiley

no a zo zaciatku chudnete aj s obcasnymi malymi prehreskami, alebo stojite na vahe... ale radsej sa drzte podla planu =)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk