Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

smiley

Cawte...

moja mama schudla 25 kg... ale potom udrziavala podla knihy Dalsich 90 dni...
teraz nepribera, ale ranajkuje ovocie

ploche.brusk

ahojte, mam z internetu stiahnutu aj knizku s receptami, ale zaujimalo by ma ze za aky cas sa da kolko schudnut? jasne, viem je 90 dnova, to hovori za vsetko, nechcem ziadne extremy ani nic, len tak pre zaujimavost ze ci sa to da takym tempom cca 3 kg za mesiac? :) dakujem

majuskaaaa

Mozem sa spytat ci schudnem aj s prehreskami?dneska som mala vit.a mala som na vecer kolace:(a par sladkych tyciniek

flimo

ahojte mozem poprosit nejake informacie o tej 90dnovej diete?co sa tam smie jest a ako to funguje?mam odskusanu jednu dietu chcela by som vyskusat nieco nove vopred dakujem
flimo13@centrum.sk

bambulka1707

Ahojte , aj mne by ste mohli poslať podrobnosti o tejto 90 dňovej diete . Potrebovala by som zhodiť niekoľko kíl . Ďakujem . Na mail : bambulka1707@azet.sk

sajfina

za8icka
Kuskus by som zaradila do 3.dňa-uhlohydráty-je to vlastne cestovina z tvrdej pšeničnej múky myslím a k tej kaši,no neviem,neviem,podľa toho z čoho ju robíš-zemiaky-to je škrobový deň,jačmenné krúpy to ani neviem zaradiť,možno do UH a my tam dávame aj slaninu,tak to je dosť tukov a asi do bielkovín to patrí,takže neviem,taký mix,asi by som to počas diéty nejedla..ale po nejakých úpravách v recepte...

Ivcaaaaaaa

Ahojte baby!
Mam podobny problem ako Maaackaa. Mohol by mi prosim niekto tuto dietu poslat na email? manu@azet.sk

Ozaj, funguje to? Robi to uz niekto dlhsie ako mesiac?

Dakujem dakujem

Pa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk