Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

ada 68

janina - nevadí,to sa napraví,sviatky skončia a pôjdeš dalej,aj vínko treba,ved snád neurazíš návštevu - treba krvinky aj červené aj biele:D
pod k nám na face, máme tam utajenú skupinu,ktorú čítajú len jej členky,ak súhlasíš,tak dohodneme ako

ada 68

janina - nechceš sa k nám pridať na facebook? je tam aj helus a iné,ktoré chudneme, bola by som rada,keby si tam bola aj ty

ada 68

toto je asi jediné forum,ktoré ešte žije a sú tu kočenky bojovnice,aj ked ich mená sa tu striedajú.všetkým,ktoré bojujú nadalej držím palce a prajem veselé sviatky.

janina_22

tak nezmysl typu, mám dnes sacharidy a jedla som...ranajky jablko obed zeleninový šalát no....a :D mäsko s hrudkou (syr) ale nie veľa, ovládala som sa v tom, som si naložila viac zeleniny....no a večer som mala zmrzlinu :/ :D proste výnimka, a zajtra neviem ako poriešim, nedá sa nič iné papať, tak sa snažim neprejedať....no a samozrejme, kamaráti došli a každý večer víno, ale nie dve deci, min. pol litra....úprimne.....hanbím sa, ale tak je to, no a odvážila som sa, zatiaľ v pohodke, ale brucho cítim, že je sadielko, tak tkaý debilný pocit z toho mám, no nič aj vám krásne sviatky všetkým

ada 68

janina 22-čo za nezmysly - ako to ty nazývaš,si pojedla? viem,sviatky sú predo dvermi a nástrahy sú.koláčiky,kopec jedla výborného ale škoda,že nie pre nás.držím ti palce a neboj,treba si nájsť inú činnosť,aby človek nemyslel na tie dobroty pre ostatných.ale sa vybrať von.prajem príjemné sviatky,pa

janina_22

no dens je deň, kedy sa diéta prvýkrát poruší, enhchcem už byť doma, jem tu samé nezmysly a ani sa necítim tak dobre ako keď papám to čo mám....teším sa na utorok, dúfam, že všetko doženiem

Helus

janina 22 vaha sa pohla mala som 70 na zaciatku,a dnes rano 65.80 som rada ja dnes ovocie,a vecera bola zeleninkova polievka,karfiol,mrkva a hrasom,taka husta.Prajem pekne sviatky dievcata.

angela85

nechce sa mi to tu listovat cele ale fakt ma zaujima, ze ci pojdu potom kila naspat?
ze kto takto schudol a musel o rok chudnut preto ze sa mu to vratilo?

janina_22

:) Helus, verím, že ti bude chutiť :), ja tú papriku mám rada, dnes mám škroby, idem niečo vymysleiť :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk