Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

anickapil

Ahojte prosim vas mohol by mi niekto pomoct k tejto diete som rozhodnuta ze chcem schudnut a myslim ze mi tato dieta pomoze.Moze mi niekto napisat podrobnosti k tejto diete velmi pekne dakujem.

maaackaa

ahojte babulky
priserne som pribrala po rozchode s mojim dlhorocnym priatelom myslim ze zmrzka a cokolada na depky neni dobra..
PROSIM POSLITE MI EMAILOM TUTO DIETU NIEKDO PROSIM PROSIM
kurtica101@centrum.sk
velmi pekne vam dakujem dakujem

sajfina

za8icka
na večeru musíš jesť to isté,čo na obed,len v polovičnom množstve bez chleba,ak si mala na obed mäso,musíš aj na večeru,ak si mala syr,tak večer zasa syr...a na raňajky len ovocie,žiadne vločky ani mussli...ale tú lekoricu myslím môžeš

za8icka

Ahojte, rozhodla som sa ze sa na tuto dietu dam a uz som si objednala knizku, takze cakam. Len by som mala niekolko otazok.
1. na treti den sa moze aj sladke(cokolada a tak), ja mam strasne rada cierne pendreky(lekorica) mozem aj tu? miesto toho?
2.v bielkovinovy den ak mam masko na obed mozem vecer iba jogurt? nechce sa mi vecer jest maso. Alebo ak mam syr na obed, mozem mat na veceru nieco ine ako syr?
3. na ranajky je ovocie, mozem si k tomu ovocii dat aj nejake muesli alebo ovsene vlocky?

dakujem za odpovede:)

sijolie

ahojte babule

ja som tuto dietu skusala a poviem vam ze je uplne super. keby som jedla este aj take davky ako pisu urcite zhodim viac lenze ja som jedla davky po ktorych som bola plna a predsa som zhodila za tri mesiace 18 kg.a to je na mne teda pekne vidiet. takze doporucujem.

Tučinka

Ahojte baby chcela by som sa opytat ci mate skusenosti s cvicenim podla cindy crawford?
ak hej tak ci je to dobre cvicenie atd dik za odpovede :)

zaburka

adka ja som len dnes zacala, tuto dietu som drzala minuleho roku od oktobra tusim do decembra schudla som krasnych 17 kil ale tie sa mi za tento cas skoro vsetke vratili spat :( tak ich chcem dat prec a uz nerobit take chyby po diete ake som robila...no mala som aj blbe obdobie a vtedy vela jem..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk