Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Adka2710

zaburka

Ahoj tak ja uz drzim 7 den, ale mala som uz aj prehresky, ale teraz mi to celkom uz ide. Uz som si asi zvykla :) A ty kolko drzis uz?a kolko si schudla?

zaburka

inak ja som sa dnes uz konecne nakopla zatial je to ok aj ked kuchtim veceru pre rodinku...

ala rada ta tu vidim ktory den uz drzis dietku? chi ja som si konecne uz vcera povedala tvrde nie a tento krat bolo myslene uz vazne :-) snad mi ten elan vydrzi

8ala8

Adka2710
ano ja som počula že možeš jesť aj zavarane. a díky tiež sa drž, zatial to ide zvykám si ani hladná moc nebývam. to je aj tým teplom. potom daj vedieť ako sa darí na konci týždňa daj vedieť kolko si zas schudla aj ja dam :D

Adka2710

Ahojte, prosim vas mohli by ste mi poslat na e-mail knihu 90 dnova rozlisovacia dieta? Veeeelmi pekne vam dakujem. (metallica7@centrum.sk)

Adka2710

8ala8

Ahoj dakujem za povzbudenie, a ako ti to ide? Ja uz mam 5 den za sebou. pijem denne po 3 l vody aj viac mozno a ani nejak necitim hlad. takze super. Maj sa pekne a prajem vela uspechov :)

8ala8

Adka2710
no ja mam21, 168 výška, a váha 78. to nevadi každý zhreší, ale nech ta to neodradí. pokračuj ďalej. veď v ovocný deň si zhešila to neva. ten deň som veru ani ja úplne nedodržala. :D ale svet sa nerúti. zvládneme to neboj

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk