Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Adka2710

cawte holky, chcem sa spytat, ci v sacharidovy den, mozem papat kislu kapustu surovu. lebo chcem si spravit pecene zemiacky v rure a k tomu ide kisla kapusta, tak newem ci aj to sa mooze. :)

dudinka

ahojte,mna čaká zajtra 2.vodový den ale budem jest melon,lebo po prvom vodovom dni nemam dobru skusenost.hlad som zvladla ,ale v noci mi bolo strasne zle na vracanie a pokazilo sa mi travenie.tak si to nechcem zopakovat.tak zajtra uvidim či to bude lepšie.

lenka79

ahojte ja mam dnes svoj prvý vodovy den, ale tak davam si aj horku kavu a tiez caj, inak vam poviem nie je to bozhvieco, len dufam, ze to nejak do zajtra vydrzim a ked clovek musi byt este aj v praci a pondelok, no drzte mi palce, zajtra sa chcem aj odvazit a napisem Vám , ze kolko sa da schudnut za mesiac. -)

Adka2710

8ala8

Ahoj mam 20 rokov, vazila som na zaciatku 75 kg a meriam 168 cm a ty? ale dnes som mala velky prehresok. vypila som asi tri pohare vina bieleho riedeneho s colou a ktomu este 3 chlebicky, lebo sme boli na oslave. a cipsi. nevedela som sa udrzat, ked som videla ako vsetci jedia. som zo seba sklamana. :(

8ala8

zuzula11
ahoj ide o to že striedajú sa 4 dni:
bielkovinový, škrobový, uhlohidrátový, ovocný, kedy ješ len to. ak chceš pošlem ti tu dietu len pošli mail.

8ala8

Adka2710
ahoj ja mam tiež 4 deň a schudla som 3 kg. je to vela za taky krátky čas. ale to je normálne každý schudne najviac na začiatku. a kolko maš rokov, vahu a výšku?

zuzula11

Ahojte dievcata ... Chcela by som vas poprosit o podrobnosti o tejto diete. Nie pre mna, ja nechudnem,, ale pre svagrinu - vydava sa v auguste a chcela by schudnut nejakych 5 kil. Dakujem. A vsetkym vam drzim prsty!!!

Adka2710

Cawte holky, tak ja mam uz 4 den - vitaminovy a mam uz 2,5 kg dole. za 4 dni. Dajak rychlo sa mi to zda :) ale dobre, že tak. tešim sa.Ale som taka slaba dajaka, bez energie, tak musim kavu, ale aj s mliekom a cukrom, lebo inak mi nechuti. Tak dufam, ze to nebude velmi vadit :( Držte sa. cawte

dudinka

no to neštastne dojedanie,to poznam.ale skus dat dojedat manželovi:)).ja mam 10 ročneho pubertalneho syna, s ktorym je to momentalne na nevydržanie.uži si svoje male dcerenky kym su zlate a pritulne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk