Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

TinaG

Ahoj dudinka, no mam 29 rokov, 2 deti - 3 a polročnu Lenku a 20 mesacnu Petru.
Díky, velmi chcem schudnut, len sa bojim ze pri detoch sa to moc nebude dat. Lebo ked krmim tu mensiu, tak nieco jej zostane, napr. jogurt - to som zvykla dojedat, no dnes sa tak nestalo, tak uvidim, ako to bude pokracovat. Zatial to vyzera dobre :)

dudinka

ahojte kočky.-KUBALKA,ZUNIčKA,MOIKA,čo keby ste sa ozvali a napisali nam ako to vyzera u vas po skončeni diety.držíte sa ?a čo váha,nešla nahor:) ?tak rada som chodila na tuto temu a teraz je tu tak mrtvo nemam si s kym pisat,ani čo čítat,fnuk:(

dudinka

ahoj TinaG,ja som začinala pri64 kg a rovnakej vyške ako maš ty.mam 54 den diety a zatial som schudla na 56 kg.da sa to v pohode vydržat len musíš chciet.kolko maš rokov ,ak sa smiem spytat? ja mam 30.

adka2710

Ahojte baby. Tak ja som vcera zacala s dietou, je to tazke, som zvedava ci to vydrzim, ale musim, lebo uz sa na seba nedokazem pozerat. mam 20 rokov 168 cm a 75 kg. no je to strasne. Tak drzte prsty, aby to vyslo. Ja vam drzim. :)

TinaG

Ahojte,

gratulujem vsetkym, ktorym sa podarilo schudnut, a kazdej, co sa do toho dala.
Tak aj ja som dnes zacala, mam 160 cm a 63 kg, chcem to stiahnut na 55 kg, no bola by som stastna, ak by sa podarilo az na 50 kg. Viem, ze to je este daleko, ale musím. Je hrozne, ked sa pozriem na seba do zrkadla. Po 2 detoch - mi zostalo na zadku, stehnach, bokoch a hlavne na bruhu. Okrem toho chodim s manzelom behat na hradzu - taky 1 km, ale dnes sa chystame do fitka - lebo prsi.
Tak sa majte krasne a drzte palce aj mne

tanicka-ke

ahojte, od dnes zacinam aj ja. 20 rokov, 170 cm, 68,7kg. problemove mam brusko a zadok. chcela by som schudnut 9 kil, aby som mala dobry pcoti ze som pod 60, hoci len tesne. haha. doma kupeny stacionarny bicykel, nejake triky na cvicenie su uz tiez stiahnute. do konca leta by som to mohla krasne schudnut. len bude trosku problemn so stravou, kedze pracujem tiez v hoteli a stravu si nevyberam.
pekny den vsetkym a drzme sa!

Samuela

Poraďte mi prosím, ak idem z deťmi do tábora, kde je 5x denne strava a držím 90.-dňovku, mám začať odznova keď sa vrátim, či pokračovať ďalej akokeby nič? Ovplyvní tých 5 dní moje chudnutie?

aja05

alebo si vygoogli vsak v podstate nemusis kupovat knihu, ani ja som ju nemala isla som podla styroch dni a varila si podla seba na co som mala chut

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk